Nekilnojamo turto ir interjerų fotografavimas

Nekilnojamo turto rinka tapo konkurencinga, pasiūla yra išties nemaža. Dažnai kyla klausimų kaip sudominti, kokiu būdu pritraukti potencialius klientus? Atsakymas gali būti visai paprastas – kokybiškomis nuotraukomis! Tačiau dažnai agentai, brokeriai ar savininkai tiesiog neturi laiko, technikos ar įgūdžių, reikalingų padaryti būsto ar kitų parduodamų objektų profesionalias nuotraukas. Todėl rezultatai ne visada yra sėkmingi. Investuoti į profesionalias nuotraukas ir turėti konkurencinį pranašumą tikrai verta! Nepamirškite, kad nekokybiškos nuotraukos gali užkirsti kelią puikių objektų pardavimui.

Tokios pačios taisyklės galioja viešbučiams ir restoranams. Viešbučio kambarių, fasadų, interjero, registratūros, sporto salių, vandens ir SPA zonų, restoranų ir viso gerbūvio fotografavimas, – palikite šį rūpestį Focus Studio komandai. Įgūdžiai ir patirtis, apšvietimo subtilybių žinojimas bei darbas su profesionalia fototechnika, – visa tai leidžia nepriekaištingai nufotografuoti objektus, interjerus ir kitas erdves.

Standartinis objekto fotografavimas ~1 val. 100 €

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996 / El.paštas info@focusstudio.lt

IMG_001_NT_fasadai IMG_002_NT_fasadai IMG_008_NT_fasadai IMG_006_NT_fasadai IMG_004_NT_fasadai IMG_007_NT_fasadai IMG_009_NT_fasadai IMG_010_NT_fasadai IMG_011_NT_fasadai