Modelio portfolio

Tai pačių stipriausių modelio nuotraukų kolekcija. Stiprus portfolio atidaro duris, silpnas – jas uždaro. Nuo čia modelio karjera prasideda, arba pasibaigia net neprasidėjus. Portfolio dažnai tampa vieninteliu daiktu, kuris yra  pamatomas prieš nusprendžiant susisiekti su modeliu, ar ne. Tad  portfolio yra pagrindinis modelio savireklamos ir darbo įrankis.

Modelio karjeros pradžioje portfolio turi būti šios nuotraukos:

Bent dvi nuotraukos su skirtingomis veido išraiškomis;

Bent dvi nuotraukos su drabužiais (kasdieninio ir formalaus stiliaus);

Nuotrauka judesyje;

Kadras visu ūgiu, tam, kad matytųsi kūno proporcijos (dėvint maudymosi kostiumėlį ar apatinius).

Modelis įgaudamas vis daugiau patirties turėtų papildyti portfolio stipresniais darbais ir tais atvejais, jei pakeitė šukuoseną. Apgalvotai suformuotas portfolio taps langu į mados pasaulį.

Patartina turėti porą stambios kadruotės veido nuotraukų skirtingomis šukuosenomis ir makiažais. Jei domina maudymosi kostiumėlių ar apatinių drabužių modelio darbas, į portfolio įtraukite nuotraukas, kuriose dėvite maudymosi kostiumėli ar apatinį trikotažą. Universalumas yra gerai, bet nesistenkite būti gera visur. Pabrėžkite, kur esate stipriausia ir kas jums labiausiai patinka. Tiesa, pačią geriausią nuotrauką geriausia palikti portfolio pabaigoje, taip sudarysite nepamirštamą įspūdį. Venkite ryškių ir didelių papuošalų tam, kad nenukreiptumėt nuo savęs dėmesio.

Pilnas portfolio susideda iš maždaug dvidešimt keturių nuotraukų. Atsiminkite, geriau turėti mažiau, bet gerų, nei daug ir vidutinio lygio nuotraukų. Naujiems modeliams užtenka ir 6-12 nuotraukų, reprezentuojančių modelį naujai agentūrai. 20 gali būti maksimalus skaičius, bet tik tuo atveju jei jos yra išties įspūdingos.  Reiktų vengti panašių nuotraukų, o juodai baltos yra ypač populiarios.

Modelio portfolio tikslas nėra tiesiog parodyti kokia šauni, ar koks šaunus ir gražus esate, tai turi parodyti, kaip galite perteikti skirtingus charakterius, amžiaus grupę ir svarbiausia -  asmenybę!

Jei apsisprendėte siekti modelio karjeros ir ruošiatės sukurti savo portfolio, svarbu susirasti profesionalų mados fotografą. Didžioji Jūsų portfolio sėkmė priklauso ir nuo jo. Nepamirškite paminėti, jei esat naujokas/naujokė šioje srityje, tam, kad fotografas skirtų daugiau laiko ir dėmesio, bei patartų kokiomis pozomis ir kokia veido išraiška atrodote geriausiai.  Jei esat patyręs modelis – darbas su Jumis yra tikra dovana ir  malonumas fotografui.

Focus Studio per 10 veiklos metų sukūrė daugelio Lietuvos modelių portfolio, atnešusių sėkmę mados pasaulyje. Didžiulė patirtis, profesionalus požiūris į madą, fotografiją bei darbą, šiuolaikiškų technologijų naudojimas, naujausių mados tendencijų sekimas, puikios darbo sąlygos – tai dalykai, kurių pagalba galime kurti ir dirbti profesionaliai. 

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt

IMG_3505_R_BW_resize IMG_3589_R_BW_resize IMG_3687_R_resize IMG_3690_R_resize

IMG_8800_resize IMG_8811_resize IMG_8506_resize IMG_8527_resizeIMG_8829_resize IMG_8672_resize