Asmeninė fotosesija

Ar pagalvojate, kad neturite profesionalių savo nuotraukų? Na taip, turite keletą arba labai daug asmenukių, keletą nuotraukų iš draugų ar giminaičių vestuvių su savo vyru, bet mes kalbame apie Jus ir tik Jus. Ar esate tas žmogus, kuris galvoja, kad kiti nuotraukose atrodo geriau? Ar išvydę fotoaparatą slepiatės nuo jo? Arba kaip tik labai mėgstate fotografuoti kitus, domitės fotografija, šeimos ir draugų rate jūs esate tas žmogus, kuris visada turi fotoaparatą po ranka, tačiau Jūs pati liekate be nuotraukų? Taip, būna ir taip. Arba be proto norite tai padaryti, bet vis atsiranda pasiteisinimų ir baimių: neturiu kuo apsirengti, dabar šiek tiek esu priaugusi svorio, aš nesu fotogeniška, ar neatrodysiu kvailai prieš kamerą…

O gal vieną dieną tiesiog imkite ir padarykite TAI!

Štai keletas patarimų kaip pasiruošti asmeninei fotosesijai.

1. Rūbai. Pagalvokite apie drabužius, su kuriais jaučiatės geriausiai. Pasitarkite su geriausia drauge ar savo vyru. Išsirinkite iš savo drabužinės tai, kas jums tinka geriausiai. O gal norite įsigyti ką nors naujo? Parduotuvėje pasiklauskite stilingiausios pardavėjos patarimo.

2. Plaukai ir makiažas. Pasirūpinkite plaukais ir makiažu. Na taip, Jūs ir pati mokate viską pati pasidaryti, bet šią dieną palikite šį rūpestį profesionalams. Ir taip jaudulio šią dieną bus daug.

3. Atsipalaiduokite ir pasitikėkite savimi! Patikėkite, profesionalus fotografas tikrai padės Jums atsipalaiduoti ir patars kaip atrodyti nuotraukose liekniau. Ir tik tada kai atsipalaiduosite, galėsite mėgautis visu procesu. Gražiai ir natūraliai atrodyti nuotraukoje –fotografo rūpestis ir pareiga, pasitikėkite juo!

4. Perverskite mados žurnalus. Prieš fotosesiją pavartykite keletą mados žurnalų, atkreipkite dėmesį į modelių pozas ir nuotaikas nuotraukose. Arba paanalizuokite aktorės, kuri savo figūra ir veido bruožais panašiausia į Jūs, nuotraukas.

5. Ateikite viena. Pašaliniai žmonės, kad ir geriausia Jūsų draugė, gali Jus blaškyti.

Pasibaigus dienai suprasite, kad ši diena tikrai buvo ypatinga.  O gal po šios dienos daugiau niekada nesislėpsite nuo fotoaparato? Nepamirškite, kad asmeninė fotosesija tai pati geriausia dovana sau!

Beje, tokios pat taisyklės ir patarimai galioja ir vyrams.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt

Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesijaIMG_002_personal_photography IMG_001_personal_photography IMG_003_personal_photography IMG_004_personal_photography Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesija Asmeninė fotosesija