Grožio fotografija

IMG_012_Beauty_photoghraphy IMG_001_Beauty_photoghraphy 

Mada ir grožis – tai  kūrybiškiausios fotografijos sritys. Dažnai  žodžius „Mada ir grožis” (“Fashion&Beauty”) matome kartu, nors jie vienas su kitu susiję, iš tikrųjų tai du skirtingi pasauliai. Mados fotografija susijusi su rūbais ir stiliumi. O grožio fotografijos srityje dirbama su kosmetikos pramone, su viskuo kas asocijuojasi su oda ir plaukais. Grožio fotografija – tai kur kas daugiau nei graži šukuosena, modelis ir makiažas.

Kalbant apie grožio fotografiją, labiausiai reiktų akcentuoti apšvietimą. Kad ir  koks įspūdingas būtų modelis, makiažas ar šukuosena, be reikiamo, viską apjungiančio apšvietimo, nebus galima tikėtis gero rezultato. Štai mados fotografijoje  apšviečiama visa scena, modelis, drabužiai, o grožio fotografijoje apšviečiamas visas veidas, tad reikalingos geros žinios, patirtis ir supratimas apie apšvietimą.

Focus Studio yra įvairių grožio fotosesijų išpildytojas. Jei esate plaukų stilistas ar vizažistas ir norite savo sukurtus darbus įamžinti nuotraukose, galite kreiptis į Focus Studio. O gal planuojate kosmetikos priemonių reklaminę kampaniją, kuriai reikalingos įvaizdinės nuotraukos? Tuomet Jūs esate Focus Studio klientai.

Focus Studio esančiose erdviose ir moderniai įrengtose patalpose yra visos sąlygos fotografuoti stilistų, visažįstų darbus: įrengta grimo zona, vonios kambarys, poilsio vietos. Darbo sąlygos išties puikios, Jums tikrai čia patiks.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996/ El.paštas info@focusstudio.lt

IMG_005_Beauty_photoghraphy IMG_004_Beauty_photoghraphy IMG_003_Beauty_photoghraphy IMG_002_Beauty_photoghraphy IMG_009_Beauty_photoghraphy IMG_008_Beauty_photoghraphy IMG_007_Beauty_photoghraphy IMG_006_Beauty_photoghraphy IMG_011_Beauty_photoghraphy IMG_010_Beauty_photoghraphy

IMG_3691_R_resizeIMG_3552_R_resize