Portretinė fotografija

Žmogaus portretinė fotografija gali atskleisti jo vidų …

Portretinė fotografija yra vienas iš populiariausių fotografavimo žanrų. Ką fotografas befotografuotų – žmogaus portretinis pavaizdavimas yra svarbu: reikšmingi gyvenimo momentai, aplinkos, interjero ir kitos įvairios reklamos, įvairūs komerciniai pasiūlymai – beveik visur dalyvauja ir žmogaus portretinis vaizdas.

Portretinė fotografija paliečia visas gyvenimo sritis: asmeninį gyvenimą, darbą, pomėgius, politiką bei kitas. Kiekvienos šeimos archyvuose galima rasti begalę savo bei artimųjų ar pažįstamų portretinių fotonuotraukų iš asmeninio gyvenimo. Iš nuotraukų galima spręsti apie žmogaus dvasinę būseną, nuotaiką, džiaugsmus ar rūpesčius. Asmeninė portretinė fotografija yra žmogaus istorija.

Portretinė fotografija labai aktuali ir politikams. Ypatingai artėjant rinkimams, suaktyvėja politinės reklaminės kampanijos. Tuomet politikai nemažai dėmesio skiria savo įvaizdžio ir savęs reprezentavimui, todėl ir fotografuotis tenka gana dažnai. Politiko portretinė fotografija rinkėjams yra svarbi. Kaip ji bus pateikta rinkėjams – tai fotografo darbas.

Portretinė žmogaus fotografija parodys daug – jo charizmą, jo aprangos stilių, gyvenimo būdą. Visa tai svarbu bendraujant ir bendradarbiaujant. Apie žmogaus asmenybę informaciją pirmiausia pateikia veidas – veido bruožai gali pasakyti ir apie charakterį, kas labai svarbu ir darbinėje veikloje. Portretinė fotografija be parametrų atskleidžia ne tik ieškomo kandidato-darbuotojo charakterio būdą, bet ir jo galimybes bei sugebėjimus, kas yra svarbiausia versle. Profesionalaus fotografo dėka visa tai galima matyti portretinėje nuotraukoje. Tuomet tenka su juo ilgiau pabendrauti, kad ir nuotaika pagerėtų ir visas fotografavimo procesas vyktų malonioje atmosferoje. Savo studijoje esame sukūrę tinkamą aplinką ir bendravimui, ir sklandžiam darbui.

Portretinė fotografija paliečia ir vieną iš gyvybiškai svarbių sričių – verslą. Jis diktuoja gyvenimo sąlygas ir jam priklausantys žmonės turi atitikti keliamų reikalavimų standartus.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt, Adresas: Draugystės g. 19D, 51230 Kaunas, Lietuva

IMG_001_portrait_photography IMG_002_portrait_photography IMG_003_portrait_photography IMG_005_portrait_photography IMG_004_portrait_photography IMG_007_portrait_photography IMG_008_portrait_photography IMG_006_portrait_photography IMG_009_portrait_photography IMG_010_portrait_photography