Papuošalų fotografavimas

Papuošalų fotografavimas yra išskirtinis, nes papuošalai yra smulkūs ir dažniausiai turi blizgančius, žėrinčius paviršius. Dėl šių priežasčių gaminį nufotografuoti kokybiškai yra sudėtinga. Papuošalų fotografavimas nėra pigus todėl, kad smulkių gaminių fotografavimui standartiniai objektyvai netinka. Tokiai fotografijai naudojami makro objektyvai, kurie leidžia daiktą priartinti stambiu planu. Lemiamą vaidmenį papuošalų fotografavime turi apšvietimas. Naudojant natūralų apšvietimą dažniausiai šviesos neužtenka, todėl naudojamos didelio galingumo lempos – blykstės.

Fotografuojant juvelyrinius gaminius galima eksperimentuoti pasirenkant nestandartinį paviršių ar erdvę – vandenį, ledą ar kt., – visa tai priklauso nuo  fotografo kūrybiškumo ir patirties.

Papuošalų kokybiškos nuotraukos ypatingai svarbios tuomet, jei jie parduodami virtualioje erdvėje.  Būtent todėl svarbu sukurti kokybišką parduodamų gaminių vaizdą tam, kad vartotojui apie parduodamą prekę būtų išsiųsta teisinga žinutė. Internetiniame versle juvelyriniai dirbiniai yra parduodami remiantis vaizdo įtaka. Jei nuotraukos nėra tobulos, vadinasi tūkstančiai potencialių pirkėjų nesusidomės ir neatkreips dėmesio į Jūsų produkciją. Todėl sukurti kokybišką vaizdą, atspindintį tikrąsias papuošalų spalvas ir savybes, yra ypatingai svarbu ir reikšminga.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt

Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas Papuošalų fotografavimas