Fotografavimo mokymai įmonėms

01_Fotografavimo_mokymai_imonems

Dažnai klientai užduodavo klausimus, ar neorganizuojame fotografijos kursų pradedantiems ar pažengusiems fotografijos mėgėjams. Kursų organizavimo idėja visada kirbeno mūsų mintyse, tačiau į bet kurį darbą žiūrime labai atsakingai, nesinori visko daryti skubotai, nepasiruošus ir neprofesionaliai. Norėjosi idėją išgryninti, sugalvoti kažką originalaus. Tada iškilo klausimas, kuo mes galime būti išskirtiniai? Kaip patys įsivaizduojame mokymus – individualius ar grupinius? Ar turime įgūdžių mokyti kitus?

Neveltui sakoma, kad laikas sudėlioja viską į savo vietas. Taip atsitiko ir mums. Keletas klientų, kurie patys fotografuoja savo produkciją, paprašė apmokyti jų įmonės darbuotojus, atsakingus už produktų fotografavimą. Mums pasirodė įdomu. Tokio pobūdžio konsultacijos klientui pasiteisino ir atsipirko su kaupu. Toks fotografavimo mokymas pasirodė labai priimtinas, pirmiausia dėl vienos priežasties – konkretumo. Jei įmonė gamina savo produkciją, mes apmokome fotografuoti tik ją, tai yra tai, ko reikia užsakovui. Todėl mokymo kursas nėra ilgas – 1-3 dienos.

Šiuo metu esame pasiruošę konsultuoti visas įmones fotografavimo klausimais. Jei esate įsigiję fotografavimo techniką savo įmonės produktų fotografavimui, tačiau trūksta fotografavimo įgūdžių ir žinių, Focus Studio komanda gali būti naudinga. Koncentruojamės tik į užsakovui aktualią fotografijos sritį. Apmokome kokybiškai nufotografuoti gaminį bei apdoroti nuotrauką kompiuterinėmis programomis. Paprastai tokios nuotraukos naudojamos internete. Taip pat padedame įsirengti ar pertvarkyti fotografavimo aikštelę, įsigyti reikiamą techniką, sukomplektuojame apšvietimą pagal įmonės fotografuojamų produktų sritį. Focus Studio konsultacijos padės išvengti nereikalingos technikos įsigijimo. Focus Studio fotografo mokymai gali būti naudingi įmonėms, kurių produktų gausa yra ypatingai didelė arba jų kaita labai dažna.  Tokie mokymai pasiteisina, nes Focus Studio suteiktos žinios yra nuolat panaudojamos, o ne paliekamos užmarštyje. Mokymas trunka 1-3 dienas, tai priklauso nuo darbuotojo imlumo, gebėjimo įsisavinti gautas žinias. Konsultuojame fotografavimo klausimais įmones Lietuvoje ir užsienyje.

Dėl užsakymų kreiptis: Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996, El.paštas info@focusstudio.lt