Žvaigždžių lieknėjimas prieš vestuves

2012 liepa

Vestuvės – tai ne tik džiaugsminga šventė, bet kartu ir papildomi rūpesčiai visoms nuotakoms, tame tarpe ir žinomoms žvaigždėms. Tam, kad gerai atrodytų ir, sąlyginai, reprezentuotų garsių dizainerių sukurtas vestuvines sukneles, joms taip pat neretai tenka įdėti papildomų pastangų.

Garsiausia 2011-ųjų metų nuotaka Kate Middleton, kuri, atrodytų, problemų su savo kūno svoriu neturėjo, ruošdamasi karališkoms vestuvėms uoliai užsiiminėjo fitnesu bei nemažai laiko leido važinėdama dviračiu. Priedo, ji pastoviai laikėsi prancūzo Pierre Dukan dietos. Jąja vadovaujantis, maitinimasis vyko keturiais etapais su mažu angliavandenių kiekio vartojimu. Pirmenybė buvo teikiama baltymams. Šios dietos privalumas – nevarginanti maisto įvairovė, tuo pačiu normalizuojama medžiagų apykaita ir valomas organizmas.

Besilaikydama tokios dietos, Kate Middleton, kuri prieš šešerius metus nešiojo 46 dydžio drabužius, vestuvių dieną, būdama 175 cm ūgio, svėrė tiktai apie 50 kg ir jos dydis tapo 40 – tas. Taip ji atrodė vilkėdama Sarah Burton, Alexander McQueen mados namų dizainerės sukurta nuotakos suknele iškilmingą dieną. Ir nors nuo vestuvių praėjo daugiau nei metai, Kembridžo hercogienė atrodo puikiai.

Amerikos šou žvaigždės Kim Kardashian ir krepšininko Kris Humphries vestuvės, kurios įvyko 2011 metais, taip pat buvo daugumos dėmesio centre. Nuotaka vilkėjo Vera Wang sukurta suknele, tačiau, kad atrodytų nepriekaištingai, Kim ,,mažino“ savo apvalaines linijas. Tam buvo įdarbinti du žinomi treneriai, kurie dėl tos pačios priežasties bendravo ir su Maddona, ir su Jennifer Lopez. Du kartus dienoje žvaigždė, pagal jų specialiai sukurtą programą, leisdavo laiką savo nuosavoje sporto salėje. Ir dar papildomai kiekvieną rytą ji prabėgdavo ne vieną kilometrą, o po to atlikinėjo kompleksą pratimų, padedančių sustiprinti raumenis. Darbas nenuėjo veltui – būsimoji nuotaka sublogo septyniais kilogramais.

Aktorė Hilary Duff su Kanados ledo ritulio žaidėju Mike Comrie tuokėsi 2010 metais. Vera Wang ją papuošė vestuvine suknele su ilgu šleifu. Prieš vestuves Hilary Duff griežtai laikėsi trenerio Harley Pasternak nustatytos ,,penkių faktorių“ dietos, kurios pagrindas – penkias savaites maitintis penkis kartus per dieną. Į kiekvienos dienos porcijos normos sudėtį buvo įtraukti baltymai, angliavandeniai bei įvairūs gėrimai be cukraus. Šio trenerio rekomendacijomis naudojosi ir kitos žvaigždės – Jessica Simpson ir Alicia Keys. Harley Pasternak dieta ,, paguosdavo” tuo, kad vieną kartą savaitėje galima buvo pasilepinti skrandžiui mielais skanėstais.

Be specialios dietos, aktorė penkis kartus per savaitę uoliai užsiiminėjo sportu, taip pat pagal to paties trenerio sukurtą 30 min. intervalinę mokymo sistemą. Vykdydama visus  Harley Pasternak nurodymus, prieš vestuves per penkias savaites Hilary Duff sublogo penkiais kilogramais.

Gyvenimiški pavyzdžiai patvirtina, kad gamtos duotas dovanas reikia nuolat puoselėti. Ir visuomet yra grįžtama į pradinį minties tašką – grožis reikalauja aukų. Iš visų. Be išimties…