Žmogus iš plieno / Man of Steel

Filmas: Man of Steel (2013) USA
Žanras:
Fantastinis, Mokslinis, Veiksmas, Nuotykiai
Režisierius: Zack Snyder
Aktoriai:
Henry Cavill, Amy Adams, Russell Crowe, Diane Lane, Kevin Costner, Laurence Fishburne, Michael Shannon, Christopher Meloni, Julia Ormond, Antje Traue, Harry Lennix    
Trukmė: -

Klarkas Kentas (akt. Henry Cavill) į Žemę pateko dar būdamas vaiku, kai susinaikino jo gimtoji Kriptono planeta. Tikrieji tėvai, norėdami išgelbėti berniuką, išsiunčia jį į kosmosą ir erdvėlaivis patenka į Žemę. Čia jį randa ir įsivaikina Kentų pora (akt. Kevin Costner ir Diane Lane). Naujieji tėvai, pastebėję neeilinius berniuko sugebėjimus, visuomet prašė nesinaudoti jais, nes paprasti žmonės to nesupras. Klarkas Kentas augo atsiskyręs, trokšdamas bendravimo, bet turėdamas nuolat slėpti, koks iš tiesų jis yra.

Užaugęs ir tapęs žurnalistu, Klarkas ieško savo vietos gyvenime ir bando sužinoti tiesą apie save. Jis jaučiasi svetimas tarp žmonių dėl savo unikalių sugebėjimų: gali greitai skraidyti, jo jėga stulbinanti, jis gali atlikti neįmanomus dalykus.

Tačiau, kai planetai iškyla grėsmė, jame pabunda didvyris, kuris gali pasitarnauti žmonijai, pakeisti katastrofišką įvykių eigą, išgelbėti pasaulį nuo sunaikinimo ir tapti visiems vilties simboliu.