Vestuviniai žiedai – nuo klasikos iki modernumo

2013 balandis

Sužadėtuvių žiedas

Sužadėtuvių žiedas yra priskiriamas prie vestuvinių, nors jis dovanojamas prieš vestuves. Tai pasipiršimo simbolis, rimtų norų ir ketinimų eiti bendru gyvenimo keliu, išraiška. Dovanodamas savo išrinktajai žiedą vyriškis parodo meilę jai ir atsakingą apsisprendimą. Sužadėtuvių žiedai būna įvairiausi, tai priklauso nuo būsimo jaunikio fantazijos ir, be abejo, išgalių. Bet reikia pastebėti, kad toks žiedas dažniausiai būna pats brangiausias, nes jį savarankiškai išrenka mylimas žmogus ir koks jis bus, paprastai būna maloni paslaptis iki įteikimo. 

Klasikinis vestuvinis žiedas

Dainose skamba žodžiai, kad vestuviniai žiedai yra auksiniai. Taip dažniausiai ir yra – įprastos geltono aukso spalvos, tradicinio dizaino, tik vieni renkasi siauresnius, kiti – platesnius žiedus, tai dažnai įtakoja ir mados tendencijos.

Originalus vestuvinis žiedas

Pastaruoju metu populiarus balto ir geltono aukso derinys, – tokius žiedus renkasi tie, kurie nori savo laimės simboliui suteikti išskirtinumo, individualumo, dažnai žiedai puošiami ir mažu brangakmeniu. Rečiau pasirenkamas sidabras, graviruoti ar ažūriniai žiedai.

Žiedų įvairovė suteikia visišką laisvę išreikšti savo skonį. Ypatingai netradiciniai, originalūs vestuviniai žiedai parodo jaunųjų individualumą ir bendrą požiūrį į tai, kas abiems ne tik gražu, bet ir labai svarbu, todėl vestuviniams žiedams skiriamas ypatingas dėmesys. Žiedų apsikeitimo ceremonija ir patys žiedai – svarbiausias vestuvinės dienos ir bendro gyvenimo simbolis.