Vestuvinės suknelės – Porcelain Collection

2014 balandis

Porcelianinė kolekcija (Porcelain Collection) – taip pavadino savo naują septynių vestuvinių suknelių kolekciją anglų prekės ženklas Savin. Po septynerių metų prancūzų mados industrijoje, dizaineris André Savine persikėlė į Londoną… puošti jo nuotakas.

Kaip teigia kūrėjas, šių nuostabių suknelių įkvėpimu tapo ne tik elegantiškumo menas. Naujojoje couture kolekcijoje jis tarsi palietė ir dekoratyvinį, taikomąjį aspektą, kaip šaltinį panaudojęs ,,įvairių tipų porcelianą iš viso pasaulio, turinčio spalvų derinius ir motyvus, priklausomai nuo jo kilmės. Dėmesys skiriamas grakščioms linijoms, kurioms romantiškumo prideda ir permatomi nėriniai. Tai unikalus būdas išryškinti moterišką figūrą.

Iš kūrybinio požiūrio klasikinė André Savine vestuvė suknelė lieka tradicine, tačiau ji akivaizdžiai įgyja naujų architektūrinių minčių.

Tris kolekcijos sukneles puošia kontrastingas klasikinių vienspalvių nėrinių poglazūrinės tapybos spalvos: mėlyna, raudona ir juoda.

Savin vestuvinės suknelės išsiskiria tuo, kad britų stilingas paprastumas darniai susiliejo su spalvingais nėrinių dekoratyviniais elementais, esančių šiltnamio efektą sukeliančių žiedų formos.