Vera Wang nuotaka 2014-aisiais

2013 lapkritis

Garsi amerikiečių dizainerė Vera Wang, kuri specializuojasi vestuvinių ir vakarinių suknelių kūryboje, tikrai mėgsta originalumą ir neįprastus tradicnius vetuvinius pasiūlymus nuotakoms.

Savo kolekcijoje pavasaris/ vasara 2014, pristatytoje Niujorke balndžio 19 d., Vera Wang pateikė kontrasto derinį – black & white. Pagrindiniu nuotakos vestuvinių drabužių elementu tapo geometrinių formų ilgos juodos odos pirštinės.

Tačiau kontrastinis įkvėpimas dizainerę paskatino praskaidrinti nuotakas romantiškesnėmis spalvomis – jau 2014 m. rudeniui jos kolekcija nušvito švelniais vasaros akcentais, primenančiais gėles ir ypač romantiškuosius meilės žiedus – rožes.

Think Pink! – rožinių atspalvių vestuvinių suknelių kolekcija, įkvėpta nesenstančių filmų fone?

Amžinoji klasika visada gyva, jei ji trumpam pasitraukia, tai tuoj pat ir sugrįžta. Kas moteriška, švelnu – nesensta ir iš mados neišeina.

Pirmenybę dizainerė skiria A siluetui ir ,,undinėlei“. Modeliai puošti stambiomis gėlių aplikacijomis, siuvinėti karoliukais, drapiruoti šilku ir organza.

Verta prisiminti, kad per pastaruosius porą metų daugelis žinomų gražuolių vestuvines sukneles pasirinko būtent rausvų atspalvių: aktorė Reese Witherspoon savo vestuvių dieną vilkėjo Monique Lhuillier rožine suknele. Aktorė Anne Hathaway vestuvių ceremonijai pasirinko Valentino šviesiai rožinę suknelę, išsiuvinėtą šilko siūlais ir karoliukais. Jos kolegė – aktorė Jessica Biel ištekėjo už Justin Timberlake vilkėdama ryškiai rožinių ir violetinių atspalvių Giambattista Valli suknelę.