Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija / Mirror Mirror

Filmas: Mirror Mirror (2012) USA
Žanras: Fantastinis, Drama, Komedija
Režisierius: Tarsem Singh
Aktoriai: Julia Roberts, Lily Collins, Armie Hammer, Sean Bean, Nathan Lane, Jordan Prentice
Trukmė: 1 val.06 min.

Jei kas nori prie ekranų pasilepinti žiūrėdami tradicinę pasaką, tai ši ,,Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės isrorija“, bus kiek kitokia. Šį flmą apie Snieguolę ir septynis nykštukus sunku pavadinti klasikinės pasakos ,,Snieguolė ir septyni nykštukai“ interpretacija, bet svarbu, kad tai puikus nuotaikingas reginys su daug juoko, kuris sudomins ir suaugusį, ir vaiką.

Režisieriaus Tarsem Singl dėka – tai originali, grandiozinė, šiuolaikiškai pastatyta pasaka, pilna muzikos ir prabangos: įspūdingi rūmai, fantastiškos suknelės bei kiti herojų kostiumai, prašmatnios puotos… Kadangi režisierius yra indų kilmės, todėl filme yra ir indiškų motyvų. Be to, šioje kino juostoje vaidina visas žvaigždžių žvaigždynas, pradedant Julia Roberts, Lily Collins ir kitais. Tad, filmas prasideda:

Vienoje užburtoje karalystėje gyveno kerinčio grožio princesė Snieguolė, piktoji Karalienė ir žavusis princas – sosto paveldėtojas. Jis buvo nusižiūrėjęs į dailią Snieguolę, tačiau pavydi Karalienė, norėdama užkariauti princo ne tik širdį, bet svarbiausia, turtus, ištrėmė ją į glūdžią girią, tikėdamasi, kad ji paklius į pabaisos nasrus. Tačiau, gražiąją Snieguolę priglaudžia sutikti septyni nykštukai, su kuriais ji auga, gražėja ir… stiprėja. Vieną dieną ji nusprendžia padaryti galą Piktosios Karalienės nedorybėms Karalystėje. Į pagalbą pasitelkusi ištikimiausius savo draugus, ji leidžiasi į nuotykius, kurie pakeis ne tik visos Karalystės likimą, bet ir jos pačios gyvenimą…