Vaikštantys numirėliai / The Walking Dead

Filmas: The Walking Dead: season 5 (2014) USA
Žanras: Siaubo, Trileris, Drama
Režisierius: Michelle Maxwell MacLaren, Gwyneth Horder-Payton, Ernest R. Dickerson, Guy Ferland, Frank Darabont
Aktoriai: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Laurie Holden, Steven Yeun, Chandler Riggs, Melissa McBride, Lauren Cohan, Scott Wilson, Emily Kinney
Trukmė: 44 min.

Apokaliptinio masto epidemija užvaldė pasaulį. Veiksmas sukasi apie pagrindinį veikėją Riką Graimsą (akt. Andrew Lincoln), puikų šerifą, gerą vyrą ir pavyzdingą tėvą. Po sužeidimo jis patenka į ligoninę, kur iš nesąmoningos būsenos jo negalėjo ištraukti nei medikai, nei artimieji. Nugalėjęs mirtį jis prabunda iš komos vienas tuščioje palatoje. Tačiau pasirodo, kad ligoninėje, kaip ir visame mieste atsirado numirėliai, kurie šliaužioja ieškodami ,,šviežienos”. Nuo čia ir prasideda serialas (pirmoji serija žiūrovus pasiekė 2010 m. spalio mėn.), pasakodamas apie Riko, jo artimųjų ir draugų kovos už išlikimą kelionę, sutinkant naujus pažįstamus ir priešus. Trokšdami grįžti į normalų gyvenimą, jie ieško išsigelbėjimo iš klaikios padėties, saugios vietos, kur nėra žiaurių zombių.

5 sezono serijose Rikas Graimsas tampa ryžtingesnis priimdamas sprendimus, sužino daug naujo, atranda atsakymus į daugybę klausimų. Žmonės turi tikslą – tai vakcina, galinti nugalėti blogį ir išgelbėti žmoniją.