UAB ,,Aujoris“ mėsos gaminių fotosesija

2012 liepa

Vienos savaitės darbo pirmadienis Focus Studio prasidėjo nuo ,,kvapnaus ryto“- UAB ,,Aujoris“ į studiją pristatė įvairių rūkytų mėsos gaminių fotosesijai.

UAB ,,Aujoris“ – tai daugiau kaip 40 žmonių suburtas kolektyvas, besidarbuojantis mėsos produktų gamyboje. Po fotosesijos įsitikinome, kad jų produkcija išties skani ir kokybiška. Bet, kad su ja supažindinti platesnį vartotojų ratą, reklamos tikslams geriausi gaminiai buvo fotografuojami tam skirtoje fotosesijoje.

UAB ,,Aujoris“ produkcijos asortimentas labai įvairus: rūkytos dešrelės, skilandinės dešros, rūkyti mėsos vyniotiniai, česnaku kvepiantys kumpiai, šoninė, taip pat ir rūkytos kiaulių ausys bei nosys – tradicinis užkandis prie alaus ir daugelis kitų mėsos gaminių pabuvojo ant fotografavimo stalo.

Fotosesija vyko ne vieną dieną. Reklamos tikslais dauguma mėsos gaminių čia virto į šaltus įvairius užkandžius, kuriuos ruošė fotostudijos stilistė: pjaustytas rūkytas kumpis su miltiniais traškiais piršteliais, su įvairiom daržovėm bei gausybe žalumynų. Įvairios rūkytos dešrelės, puoštos spalvingom paprikom ir mėsingais pomidorais bei sultingais agurkais – puikus užkandis ne tik prie alaus. ,,Prie kavos bei arbatos irgi tinka“ – nusprendėme po fotosesijos besivaišindami rūkytų gaminių skanėstais. Beje, šį kartą studijos fotografas Darius Tarėla, nepaleisdamas fotoobjektyvo iš rankų, fotografuojamų eksponatų liesti – pataisyti negalėjo, kaip dažnai būna kitose fotosesijose, dėl fotografuojamo objekto specifikos. Tai atlikinėjo Focus Studio stilistė.