Toninis kremas veidui

2014 kovas

Toninis kremas jau seniai ir neginčijamai įsitvirtino kosmetinėse tų, kurios neabejingos savo išvaizdai. Mitai, kad toninės priemonės užkemša poras, atrodo kaip kaukė ar kitaip pažeidžia odą, jau neaktualūs. Priešingai, šiandien kosmetinės linijos užpildytos komponentais, kurie ne tik padeda sukurti idealią veido spalvą, bet ir rūpinasi oda.

Norint suteikti veidui gražesnę išvaizdą, nebūtina turėti ir meninių gabumų. Pakanka pasirinkti tinkamą toninį kremą, kuris efektyviai pagyvins odą, suteiks jai gražų atspalvį, vientisumą, maskuos defektus. Pirmiausia reikia išsiaiškinti kokia mūsų odos spalva ir tada žinosime kokios spalvos kremas tiks:

Šviesesnio atspalvio kremas pripažintas idealiu, tamsus gali sendinti. Jei pasirinksime gelsvą toninį kremą, tuomet veido oda bus aukso atspalvio. Per daug paraudusį veidą užmaskuos alyvuogių atspalvio toninis kremas. Rausva kremo spalva odai suteiks skaistumo ir rožinių atspalvių efektą.

Be abejo, prieš perkant, kremą reikia testuoti ir neverta rinktis toninio kremo po įdegio. Vertėtų palūkėti, kol jis praeis. O įdegio periodu rinktis tik tokį, koks tiks prie įdegusios odos.