Sveiki atvykę į Los Angeles The Big Affair

2011 spalis  

Vestuvės – viena iš švenčių, kurios vienaip ar kitaip yra švenčiamos visame pasaulyje. Ir, be abejo, beveik visur dalyvauja fotografas. Šis labai svarbus žmogus seka šventės eigą ir fiksuoja gražiausius gyvenimo  momentus ir akimirkas.

Būnant Los Andžele visai atsitiktinai teko susidurti su šios srities specialistu ir, kas maloniausia, kad tai kaunietis Tomas Skaringa. Jis ne vienerius metus gyvena ir dirba šiame išsvajotame aktorių rojuje, kuriame darbo tikrai netrūksta. Holivudo žinomi žmonės, modeliai, įvairios asmeninės fotosesijos, – Tomo darbo kasdienybė. Puikus kontinento klimatas, spalvingiausiais žaliais atspalviais pulsuojanti augmenija, vos ne pastoviai žydras dangus, – visa tai labai įkvepia kūrybiniam darbui. Labai dažnai čia, Los Andžele švenčia vestuves žmonės, atvykę iš Lietuvos, tuo labiau, kad šiame krašte gyvena nemažai lietuvių. Todėl Tomui gana dažnai tenka fotografuoti tėvynainius. Ne visi lietuviai, gyvenantys užsienyje, moka svetimą kalbą, o ypač vyresni. Tomui bendrauti su žmonėmis lengva, nes jis gerai moka tiek anglų, tiek lietuvių kalbas ir ne tik jas. Mokėti gerai kalbėti, suprasti ko iš tavęs nori klientas ar užsakovas – svarbiausia.

Los Andžele ir yra Tomo įkurta įmonė The Big Affair, kurios teikiamų paslaugų spektras gana platus. Nustebino minimalus, bet gerai sukomplektuotas ,,meniu“ pateikimas. Pradedant nuo floristo patarimų, nuo vestuvinės suknelės pasiūlymo, norintieji suorganizuoti savo šventę ir gauti norimų paslaugų, lieka labai patenkinti. The Big Affair tiek Los Andžele, tiek už jo ribų yra labai populiari ne todėl, kad jai vadovauja kaunietis lietuvis fotografas Tomas, bet, ši gyvybiškai svarbi šventinius renginius organizuojanti firma, garsėja kaip kokybiškai atliekanti savo darbą. Darni komanda, kurioje yra įvairių sričių stilistai, floristai neapsieina ir be fotografo. The Big Affair atlieka aukštos kvalifikacijos fotografavimo darbus, paruošia naujausius, moderniausius fotoalbumus ar šiaip nuotraukas. Ypatingas dėmesys skiriamas vestuvėms, tai bene svarbiausias renginys, reikalaujantis didelio dėmesio ir kruopštumo. Vestuvinių švenčių organizavimas, siūlomų paslaugų paketas, – dar ne viskas. Kiekviena šeima turi savo vestuvinę istoriją ir reta kuri asmeniniuose archyvuose neturi nuotraukų. The Big Affair po šventės suteikia galimybę mintimis sugrįžti į malonius prisiminimus. Foto albumus galima pavartyti jau sekančią dieną, tai priklauso nuo susitarimo.

Klasikinės nuotraukos yra visų vedusiųjų šeimos istorijoje. Tradicija įamžinti žiedų apsimainymo, pasirašymo santuokos registre, torto pjaustymo ir kt. ceremonijos buvo ir lieka visada, todėl ir tokių nuotraukų nori turėti kiekvienas. Gražiausi momentai fiksuojami profesionalia fotografo fotokamera. Tai grupinės nuotraukos, pavieniai veidai, nufotografuoti gražiausiu akimirkos momentu.

Foto žurnalistinės nuotraukos yra daugiau natūralesnės, nes jose atsispindi ne tik tradiciniai, su papročiais susiję momentai, bet ir kitos įdomios šventės akimirkos. Jų pageidauja tiek jauni, tiek vyresni žmonės. Dauguma užsakovų nori daugiau įvairumo, kažko naujo ir įdomaus. Tad ieškoti naujų idėjų, vizijos gali tik talentingi ir profesionalūs darbuotojai. Reikia spėti su skubančiu gyvenimu, jo naujovėmis ir kartu su besikeičiančia mada. Tai labai aktualu norint pageidaujamus vaizdinius momentus užfiksuoti ne tik kokybiškai ir meniškai, bet ir šiuolaikiškai. Yra sekamos mados tendencijos, domimasi elito mados žurnalais, tokiais kaip ,,Elle“, ,,Vogue“ ir kt. Daugiau natūralesnės fotožurnalistinėmis vadinamos nuotraukos tapo visų besituokiančiųjų pageidavimu. Ir atrodo, kad The Big Affair niekada nieko neapvilia.

 Pagrindinius fotografavimo darbus atlieka pats vadovas Tomas Skaringa, jis asmeniškai garantuoja atliktų darbų bei paslaugų kokybę. Kalbant su jau vedusiais žmonėmis, kuriems teko bendrauti su šiuo fotografu, sužinai, gal būt tik prisimeni apie mūsų tarpusavio santykius, kokie jie turi būti, kaip mes juos vertiname. O tai labai aktualu žengiant į naują gyvenimą. Visi, naudojęsi šio fotografo paslaugomis, lieka patenkinti. Apie Tomą Skaringą šnekama ne tik kaip apie gerą ir profesionaliai išmanantį savo darbą žinovą, bet ir kaip apie šiltą žmogų. Yra žinoma, kad jei žmogaus viduje yra ramu ir gera, tai jam visur sekasi, tame tarpe ir darbe. Šalia jo tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe yra Agnė. Ši žavi mergina, dažnai grįždama prie modelio darbo, daugybę kartų pozavo ir pačiam Tomui Skaringai. Kadangi mintys, požiūris į kūrybinį darbą yra labai artimi, kartu kurti grožį lengviau. Agnė kiekvieną dieną būna šalia Tomo, nes ji taip pat dirba The Big Affair. Būdama profesionalaus fotografo asistente, turėdama nemažą patirtį grožio darbo srityje, ji turi daugybę ir kitų rūpesčių bei pareigų, laukiant draugų, pažįstamų ar šiaip užsakovų švenčių, o ypač vestuvių.

Šiai porai lengva darniai dirbti kartu, nes Agnė yra ir Tomo gyvenimo draugė. Prieš kelerius metus jie susituokė Los Andžele ir, tarp kitko, jų džiaugsmingas šventės akimirkas fiksavo fotografas iš Lietuvos.

Atsiliepimai apie The Big Affair veiklą yra labai geri, taip pat ir apie fotografą Tomą Skaringą. Prieš jo fotoobjektyvą nesijaučia jokio nepatogumo, suvaržymo. Fotografavimas, tiksliau pasiruošimas artėjančioms vestuvėms prasideda nuo susipažinimo su jaunaisiais. Tai susitikimas, pokalbiai, kava ir tik po to prasideda kalba apie reikalus. Pabendravimas, pasisėdėjimas prieš artėjančią bet kokią šventę duoda teigiamų rezultatų, tuomet tiek užsakovas, tiek vykdytojas tampa ar lieka jei ne draugais, tai bent gerais pažįstamais. O tai labai svarbu jau vien tam, kad vestuvės ar kitas laukiamas svarbus pokylis praeitų darniai ir nuotaikingai. Visu tuo The Big Affair garantuotai pasirūpina. Tad nenusiminkite, jei nuvykę pailsėti į Ameriką staigiai norėsite susituokti, – problemų nebus.