Snap 2014 fotofestivalis

Šeštajį kartą organizuojamas fotografijų ciklas SNAP 2014 metais keičia pakuotę ir virsta FOTOFESTIVALIU. Renginyje Jūsų laukia žymių lektorių paskaitos, portfolio peržiūros, interaktyvios kūrybinės dirbtuvės bei naujausios foto technikos ekspozicija.

SNAP, šiais metais, pristato net keletą naujienų – pirmą kartą organizuojamą SNAP fotokonkursą bei jo viešus apdovanojimus, foto-blusturgį, įvairias aktyvacijas šou dalyje bei specializuotus uždarus workshop‘us.  Fotofestivalis skirtas visiems, vienaip ar kitaip prisiliečiančiams prie fotografijos. Tad nepraleisk progos sudalyvauti didžiausiame foto renginyje Lietuvoje!

 SNAP fotofestivalis susidės iš šių programos dalių:

SNAP FOTOKONKURSAS

Fotokonkursas skirtas visiems mylintiems fotografiją. Kiekvienas iš dalyvių gali varžytis bet kurioje iš 10 skirtingų kategorijų bei patekti tarp finalistų. Fotokonkurso komisijos nariai iš kiekvienos kategorijos išrinks geriausią nuotrauką, kuri bus apdovanota festivalio metu. SNAP renginyje taip pat galėsite išvysti fotokonkurso geriausių nuotraukų shortlist‘o parodą.

Visas nuotraukas, dalyvavusias fotokonkurse, vertino fotografų komisija: V. Vaišvilaitė Skirutienė, T. Kauneckas, R. Darulis, J. Radzevičiūtė ir J. Didžiulis.

TEORINĖS PASKAITOS (konferencija)

Šių metų fotofestivalyje bus kalbama apie skirtingas fotografijos temas. Žymūs Lietuvos lektoriai – profesionalūs fotografai – teorinių paskaitų metu, dalinsis savo asmenine patirtimi bei patarimais.

 Paskaitas ves:

·         Tomas Kauneckas “Reklamos fotografija” (http://kauneckas.com/);

·         Algimantas Aleksandravičius “Portretinė fotografija” (http://www.algisphoto.lt/);

·         Albert Pocej “Foto ABC” (http://www.pocej.com/);

·         Rokas Darulis “Kelias į mados fotografiją” (http://www.rokasdarulis.com/);

·         Romualdas Požerskis “Analoginė fotografija. Lietuvos senamiesčiai 2010 m.” (http://www.photography.lt/lt.php/Fotografai?id=93);

·         Svetlana Batura “Psichologija vestuvių fotografijoje ” (http://www.svetlanabatura.com/);

·         Red Bull fotografas Samo Vidic (SLO) (http://www.samovidic.com/).

 

PORTFOLIO PERŽIŪROS

Visi norintys turės progą pristatyti savo portfolio žymiems Lietuvos fotografams, kiekvienam asmeniškai įvertins darbus, suteiks naudingų patarimų bei išreikš savo kritišką požiūrį. Tai galimybė išgirsti, ko verti tavo darbai ir ištaisyti daromas klaidas.

Portfolio vertins:

·         Rokas Darulis (http://www.rokasdarulis.com/);

·         Darius Tarėla (http://www.focusstudio.lt/fotografas-darius-tarela);

·         Saulius Serapinas (http://serapinas.com/);

·         Marla Singer (http://marla.lt/);

·         Matas Jūras (http://www.jurasduo.com/).

 

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS (workshop‘ai)

Atviros kūrybinės dirbtuvės bus prieinamos visiems festivalio lankytojams, jose galės dalyvauti kiekvienas konferencijos dalyvis. Visi atviri workshop‘ai vyks ekspo ir fotošou dalyje. Turėsite galimybę pasimokyti fotografuoti judesį – la parkour pasirodymas, automobilį – Volvo studija, maistą – specialiai paruoštas stendas maisto fototsesijoms bei daugelis kitų fotografijos aktivacijų.

Uždaros/specializuotos kūrybinės dirbtuvės – tai dviejų valandų trukmės, mažoms grupėms skirti mokymai, kuriuos ves šios srities specialistai. Uždaruose workshop‘uose lankysis tie, kurie nori patobulinti jau turimas fotografijos žinias ir išgirsti daugiau praktinių patarimų iš profesionalų.

Specializuotas kūrybines dirbtuves ves:

·         Tomas Kauneckas “Reklamos fotografija”;

·         Darius Tarėla “Mados fotografija”;

·         Romualdas Požerskis  “Portretinė fotografija”;

·         Alina Skripkienė “Postprodukcija”;

·         Svetlana Batura “Vestuvių fotografija”;

·         Albert Pocej “Vestuvių fotografija”;

·         Algimantas Aleksandravičius “Portretinė fotografija”.

 

EXPO PARODA

Garsiausi pasaulyje fototechnikos ir kitų technologijų vardai, EXPO parodoje pristatys naujausius produktus, kuriuos vietoje galėsite ir išmėginti. Parodoje dalyvauja: CANON, FujiFilm, Sony, Epson, Vilbra Foto, Sigma, Vanguard, Lexar, Fotoaparatas.lt, Fotohobis, Fotofabrikas.lt, Profoto ir kt.

Ekspo parodoje galėsite ne tik išmėginti, bet ir įsigyti fotoprekes pigiau. Foto mugės dalyviai išskirtinai SNAP lankytojams taikys 20-50 % nuolaidas.

Taip pat vyks ir fototechnikos blusturgis, kuriame galite ne tik įsigyti, bet ir parduoti nenaudojamą fotoaparatą, gražius rėmelius ar ar kitą fotoįrangą.

ŠOU DALIS

SNAP naujovė – šou dalis. Pagrindinėje scenoje vyks SNAP fotokonkurso apdovanojimai, “We love Lithuania” įkūrėjo paskaita apie fotografų self-promo. Bus įdomu ir tiems, kuriems fotoaparatas dar tik iššūkis – Tomas Tumalovičius pristatys 10 kompozicijos tiesų su Canon, o Gytis Dovydaitis pamokys kaip taisyklingai nufotografuoti vaiką, o Oksana iš OKTO photography pristatys glamour fotografiją. Viena labiausiai intriguojančių šou dalių – Tomo Kaunecko paskaita apie mobiliąją fotografiją. Jos metu žymus reklamos fotografas, naudodamasis Sony mobiliuoju telefonu ir QX100 fotoaoaratu, fotografuos modelį. Kiekvienas turės galimybę sudalyvauti atvirame workshop’e,  nufilmuoti Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings video klipą ar bent jau būti jo dalimi! Šou dalyje taip pat veiks lounge zona, žaidimų erdvė, galėsite ne tik apžiūrėti bet ir įsigyti foto knygas bei žurnalus.

Sekite naujienas: www.snap.lt/fotofestivalis

Būkite su mumis: https://www.facebook.com/snap.fotokonferencijos