Šių metų sijonai

2011 05 30

Atėjus vasarai pats laikas kiekvienai moteriai atnaujinti drabužinę. Žvilgtelkime į garsiausių drabužių kūrėjų madų šou, kur dizaineriai vilioja mus savo kūryba ir išmone. Kalbant apie sijonus – tai rūbas, niekada neišeinantis iš mados. 2011 metų  pavasario/vasaros sijonų mados mus ragina puoštis skirtingų stilių sijonais. Tai mini, midi, maxi, pasiūtų iš natūralių ir iš dirbtinio pluošto medžiagų. Įvairovė – tai svarbiausia šiais metais.

2011 metų pavasario/vasaros sijonų tendencijose matome daugybę įdomių, žaismingų, skirtingų stilių, medžiagų, spalvų ir detalių įvairovę. Sijonas tampa viena svarbiausių moters garderobo dalimi šiltuoju metų laiku. Klasikiniai sijonai ir jų detalės derinimos su moderniais ir net juokingais elementais. Jūs turite begalinį pasirinkimą – nuo mini iki romantiško, ir rock‘n roll stiliaus sijonų.

Jei norite praktiškumo ir universalumo, sijonas yra geriausias pasirinkimas. Be to, naudodamos įvairius aksesuraus, galite išgauti rafinuotą ir elegantišką aprangos eilutę. Dėl šios nuostabios sijono savybės jis tapo nepakeičiamu kiekvienai moteriai. Taigi, galima sakyti, kad sijonas, ypač klasikinis, gali būti tikras išgelbėtojas.

Platūs ir ilgi sijonai labai elegantiški šiemet. A formos sijonai su nepriekaištingai krentančiomis ir glostančiomis klubus klostėmis, tinka visų tipų moterims. Be to, jei jūsų figūra berniukiška, ilgas ir platus sijonas sukurs moteriškos ir seksualios damos įvaizdį. Jei jūsų figūra kriaušės formos, šis modelis tiks tobulai.

Gėlėti sijonai bene patys madingiausi šiemet, ne išimtis ir D&G. Jie tokie moteriški, saldūs ir romantiški. Saulės kliošo, gode mada – jie madingi kiekvieną vasarą, iš plazdenančių audinių, vienspalviai.

Parengta pagal style.com