Rojaus kampelis Mauricijaus saloje

01_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hqroom_ru

Shanti Maurice – A Nira Resort – pasakiškas kurortinis viešbutis, įsikūręs salos pietuose tarp cukranendrių laukų ir turkio spalvos Indijos vandenyno vandenų. Čia egzotiniai sodai, balto smėlio paplūdimiai, prabangus SPA, kuris pripažintas vienas iš geriausių pasaulyje, erdvios vilos bei nepriekaištingi restoranai su įspūdinga virtuve.

02_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hqroom_ru

Visa tai galima pavadinti mažu rojaus kampeliu, kuris kaip masalas traukia norinčius pabūti ramioje, atokiau nuo pasaulino šurmulio, vaizdingoje aplinkoje. Nuostabūs egzotiniai vaizdai priverčia pajusti visus tikrojo Mauricijaus garsus ir aromatus, kurio koloritas formavosi unikalios Indijos, Afrikos, Prancūzijos ir Kinijos kultūros įtakoje.

03_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hqroom_ru

Viskas šiame viešbutyje, nuo produktų naudojimo restoranuose, kuriais aprūpina vietos ūkininkai ir žvejai, iki vietos amatų rėmimo palaikymo, yra kryptingai nukreipiama, kad harmoningai egzistuotų vietinis Mauricijaus gyvenimas, kartu gerbiant jo tradicijas ir natūralią aplinką.

Ištisus metus čia esantis subtropinis klimatas traukia turistus iš viso pasaulio, suteikiant idealias sąlygas poilsiui. Koralinių rifų grožis, ugnikalnių kraterių ir kalnų dramatizmas, vaizdingos upės ir kriokliai sukuria įvairovę ir džiugina akį. Kur bepažvelgtum, – visur neįtikėtina pasakos atmosfera.

04_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hotels_com

Visi Shanti Maurice apartamentai ir vilos turi savo baseinus ir nuostabų vaizdą į vandenyną. Atogrąžų sodų apsuptyje apstu terasų poilsiui. Tačiau atsipalaidavimas paplūdimyje ne vienintelis malonumas. Aktyviam poilsiui saloje yra sąlygos nardymui ar povandeninei žūklei, o pakrančių bangos padės pajusti burlenčių malonumą. O kur dar plaukiojimas katamaranais, baidarėmis ar valtimis. Daugelis ekskursijų taip pat neleidžia nuobodžiauti. Toks poilsis daugumai – dvasinė ar fizinė palaima, tikras rojus, jei leidžia kišenė, – už naktį šioje nuostabioje vietoje gali tekti mokėti nuo 660 iki 4410 eurų.

Kurorto filosofija – tai sukurti idealią platformą svečiams, kurioje jie gali pamatyti viską, kas geriausia ir natūralu. Mauricijiečiai sako: ,,mūsų tikslas, kad keliautojai pas mus atvažiuotų kaip svečiai, išvažiuotų kaip draugai ir grįžtų vėl, žinodami, kad jų laukia draugiška Mauricijaus ,,šeima“.

05_Shanti_Maurice_saltinis_indian_ocean_ru 06_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_simpsontravel_com 07_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hqroom_ru 08_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hotels_com 09_Shanti_Maurice_A_Nira_Resorth_saltinis_hotels_com 10_Shanti_Maurice_saltinis_ediving_com