Revlon – kvepiantis nagų lakas

2014 sausis

Gal nereikės kvepalų, jei kvepės mūsų nagai? Ir nors parfumuotas nagų lakas nėra naujiena, apie jį vėl priminė Revlon, papildydama savo kolekciją. Tai viena iš  pirmųjų gamintojų, pateikusi naujovę – kvepiantį nagų laką. Produktas buvo priimtas prieštaringai, bet Revlon ir toliau plečia savo parfumuoto nagų lako asortimentą. Nagų lako gamintojai paprastai mėgsta naudoti savo vaizduotę tekstūroje, kurdami įvairius nagų paviršius. Revlon paliko ramybėje tekstūrą ir padirbėjo su kvapu, paprastai nuo kurio vyrai raukosi, kuomet moterys lakuojasi nagus.

Kolekciją papildžiusių atspalvių gama – nuo šviesiai rausvos iki ledo blizgesio tamsios, o originalūs nagų lako buteliukai primena kvepalų flakonėlius. Visi atspalviai yra suskirstyti į skirtingas aromatų grupes: Freshes (švieži-gaivūs kvapai: levandų muilo, saulėtos žolės, net paplūdimio ar švarių skalbinių ir pan.), Sweets & Spices (saldainių, prieskonių kvapai) ir Fruits & Florals (vaisių ir gėlių kvapai: ananasų, abrikosų nektaro, apelsino žiedų, Afrikos rožės, Kinijos gėlės, laukinių žibuoklių). Kiekvieno nagų lako atspalvis turi pavadinimą, atitinkantį spalvą ir kvapą. Pavyzdžiui, Tea Rose yra ryškiai rožinės spalvos ir kvepia rožėmis.

Gamintojai pabrėžia, kad kvapai nėra ,,įkyrūs“, jie parinkti švelnūs – savo nagais galima bus mėgautis ne tik vizualiai, bet ir maloniais, pageidaujamais  kvapais.

Iš pradžių, kai atidaromas buteliukas, lakas kvepia įprastai, kaip ir bet kuris kitas nagų lakas. Bet kai tik jis pradeda džiūti ant nagų – tampa kvapnus pagal nustatytą jo aromatą.