Prancūziška plaukų pynė

2013 gruodis

Prancūziška plaukų pynė yra viena iš gražiausių kasų. Pirmą kartą ją pradėta nešioti Prancūzijoje, todėl ir liko toks jos pavadinimas. Šiuolaikinės mados tendencijos nepamiršta apie jos egzistavimą ir primena, kokia ji yra patraukli. Profesionalūs kirpėjai ir stilistai randa vis daugiau galimybių pritaikyti prancūzišką pynę šiuolaikiškoms merginoms. Kūrybinės rankos kuria naujas, unikalias šukuosenas, kurias labai greitai prisitaiko neatsiliekančios nuo mados.

Kaip supinti paprasčiausią prancūzišką plaukų pynę:

1. Plaukų paruošimas:

Iššukuoti plaukus geriausia plokščiomis šukomis. Jei planuojate pinti vieną pynę, tuomet šukuojame nuo kaktos per galvos centrą. Jei daugiau – tai plaukus paskirstome dalimis.

Galima pinti sausus ir drėgnus plaukus. Jei pinsime drėgnus, – tuomet išleidus juos turėsime naują šukuoseną – banguotus plaukus.

2. Atskiriame plaukų sruogą viršugalvyje. Jei yra kirpčiukai, ir pakankamo ilgio, galima supinti juos kartu, suimant plaukus nuo pat kaktos. Kasą pradedame pinti su nedideliu kiekiu plaukų, palaipsniui suimant vis daugiau ir kasa taps storesnė.

Dalijame suimtą sruogą į 3 dalis ir pradedame pinti kaip įprasta: vienoje rankoje laikome dvi sruogas, o kitoje – vieną. Dešiniąją sruogą perkeliame per centrinę, po to – kairiąją.

3. Imame iš šonų papildomas sruogas ir įpiname.

Prieš perkeliant kiekvieną sruogą per kitą, papildomai imame iš šono kažkiek plaukų ir pridedame juos prie perkeliamosios sruogos. Kuo plonesnės bus papildomos sruogos, tuo pynė bus gražesnė.

Taip piname visus plaukus į pynę. Pinant ,,laisvų“ plaukų lieka vis mažiau, o ties kaklu jų neturėtų likti visiškai. Pabaigiame pinti kasą iki galo pagal ilgį ir surišame.