Nuit De Chanel – kalėdinė makiažo kolekcija

2011 lapkritis

Сhanel pristatė išskirtinę makiažo kolekciją, kurios įkvėpėja tapo paslaptingos kalėdinės nakties nuotaika bei dovanų-staigmenų laukimas. Pagrindinės Nuit De Chanel spalvos – bordo, ruda-šokoladinė ir platinos.

Šešėlių paletė: Ombre Matelassées De Chanel Charming

Kadangi žvilgsnis visuomet turi būti viliojantis ir šiltas, todėl svarbiausiu kolekcijos produktu tapo šešėlių paletė Ombre Matelassées De Chanel Charming. Elegantiškame stačiakampio formos futliare vietą rado penki patys aktualiausi atspalviai, kurių dėka galima improvizuoti ir sukurti nemažai kombinacijų. Su smėlio, bronzos ir violetinių spalvų pagalba galima pasiekti pusiau matinius arba vaivorykštinius efektus.

Šešėliai Chanel Illusion D’Ombre

Akių kontūrų pieštukas Bronze

Tušas blakstienoms Bronze Platine

Sukurti gundantį žvilgsnį taip pat padės šešėliai Illusion D’Ombre su dviem visiškai naujais atspalviais: platinos-bronziniu ir sidabruojančiu pilkai-rudu su violetiniu atspalviu.

Vakarinį akių makiažą užbaigs akių kontūrų pieštukas Bronze – bronzos-chaki spalvos ir tušas blakstienoms Bronze Platine.

Lūpdažiai Rouge Allure

Nagų lakas Rouge Rubis

Pudra Universelle Libre Moon Light

Lūpoms yra skirti trys matinių ir blizgių atspalvių lūpdažiai Rouge Allure: bordo, skaisčiai raudono atspalvio ir melsvai-rožinis.

Drąsus ir spalvingas ryškiai raudono atspalvio nagų lakas Rouge Rubis skirtas pabrėžti moteriškumo spindesiui.

Ir finalinis šventinės kolekcijos akcentas – pudra Universelle Libre Moon Light, kuri užbaigs makiažą ir suteiks veidui ir kaklui spindintį perlamutrinį blizgesį, žvilgantį aukso ir bronzos atspalviais.