Naujametinė 2013 – ųjų metų šukuosena

2012 gruodis

Kaip ji turėtų atrodyti, kokią pasirinkti? Tokių ir daugelį panašių klausimų sau kelia ne viena, ypatingai jei ateinančius ruošiamės sutikti itin šventiškai. O Naujųjų metų išvakarėse, turbūt, daugumai norisi atrodyti išskirtinai. Todėl, artėjant šventei, suknelėms, papuošalams ir šukuosenoms skiriamas ypatingas dėmesys. Be to, norisi būti ne tik gražiomis, bet ir savo išvaizda simbolizuoti ateinančius metus. Naujųjų – 2013 metų šukuosenos gali būti labai įvairios. Platus pasirinkimas bet kokios spalvos ir ilgio plaukams, svarbiausia, kad šukuosena būtų moteriška. Artėjančius  2013 – uosius metus globoja Juodoji Vandens Gyvatė. Kad ji būtų palanki, reikėtų ir apsirengimo stilių pasirinkti tinkamą, taip pat ir atitinkamą plaukų sušukavimą. Juk gyvatė – moteriškas ženklas, ji viliojanti ir žavinga.

Tinkamas pasirinkimas būtų kasos variantas. Viena ar kelios supintos ir aplink galvą apsuktos pynės galėtų simbolizuoti tiarą ar šiaip naujametinę karūną, papuošiant ją aksesuarais. Gyvatės metų išvakarėse tokia šukuosena turėtų atrodyti įspūdingai.

 Turi teisę pasireikšti ir tradicinės surištos plaukų (arklio) uodegos. Tai patogus plaukų nešiojimo būdas kasdien, bet jį puikiai galima pritaikyti ir šventinei programai. Plaukų uodegos gali būti kaip įmantresnės šukuosenos su garbanomis elementas arba klasikinio sušukavimo pagrindas. Įspūdingai atrodys asimetriniai variantai. Daugiau fantazijos ir naujametinis prašmatnus efektas garantuotas.

 Taip pat turinčios ilgesnius ar vidutinio ilgio plaukus, gali išnaudoti įvairių mazgų, kriauklių ir panašaus tipo šukuosenas – jos primins 2013 metų globėją gyvatę ir pelnys jos palankumą.

 Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad Naujųjų metų reikšmė palanki ilgaplaukėms brunetėms ir, kad reikia apgailestauti dėl trumpesnių plaukų ar juos persidažyti. Net jei plaukai ir trumpi, juos galima sušukuoti taip, kad jie taip pat simbolizuotų ateinančius metus. Pavyzdžiui, įspūdingai atrodys ,,pasivėlusių“, ,,šlapių plaukų“, efektas arba paprasčiausiai kiek leidžia ilgis, juos susukti, o susiraičiusios garbanėlės gali priminti gracingus gyvatės vingius.

Nepamirškite, kad madingi ir asimetriški plaukų sklastymai. Naujųjų – 2013 metų išvakarėse jie yra aktualesni nei bet kada. Tiesiog darant vingiuotą sklastymą esant bet kokiai šukuosenai, jūs jai suteiksite simbolizuojantį gyvatės ženklą. Šioje vietoje puikiai pasitarnaus blizgūs plaukų aksesuarai, įvairūs segtukai. Kadangi gyvatei būdinga raštuota marga oda, plaukų papuošimai gali būti itin ryškių spalvų.

Pasirinkime šukuoseną tokią, kad ji būtų suderinta su apranga ir gerintų nuotaiką. Tada gyvatė būtinai atkreips dėmesį į jus ir sėkmė ateinančiais metais garantuota. Mums reikia tik patikėti.