Nagų lako spalvos

2012 vasaris

Pasirodo, kad ir nagų lakas gali kai ką papasakoti apie mūsų charakterį. Kažin, jų spalvos tyrinėjimas ar būrimas iš kavos tirščių yra rimtesnis užsiėmimas, bet dalis tiesos tame yra. Kosmetikos kūrėjai pagal pastebėjimus ir tyrinėjimus patvirtina, kad skirtingo charakterio moterys renkasi ir skirtingas nagų lako spalvas.

Pavyzdžiui, rožinis nagų lakas. Ši spalva laikoma Barbės arba Paris Hilton stiliaus. Tokią spalvą mėgsta drąsios, seksualiai laisvos bei prabangą mėgstančios moterys. Ši spalva laikoma daugiau ,,vasarine.”

Elegantišką šviesiai rausvą nagų laką renkasi konservatyvios, labai atsargios visose situacijose, dailiosios pusės atstovės. Jos nori karjeros, savo tikslų gali siekti net pasitelkdamos gudrias moteriškas paslaptis.

Raudoną spalvą savo nagams renkasi drąsios, dažnai mėgstančios pasipuikuoti savo iššaukiančiu elgesiu, bet kartu labai romantiškos moterys. Beje, tokios patinka daugumai vyrų. Ryškiai raudonu laku pasidžiusi nagus gali būti įsimylėjėlė arba skubanti į pasimatymą.

Bordo nagų spalvą mėgsta tiek boheminės, tiek verslo srities atstovės. Tamsesni bordo atspalviai labiau tiks vakarui.

Savimi užtikrinta, pasitikinti, žinanti ko nori moteris, dažniausiai renkasi skaidrų arba baltą nagų laką. Jos nuomonę sunku perkalbėti, ji užsispyrusi, tvirtai ginanti savo nuomonę.

Aukso spalvą mėgsta ekstravagantiškos moterys ir ypač dirbančios mados srityje. Jos puikiai nusimano apie jos naujoves, gali pamokyti ar pakonsultuoti kitus. Tai nėra būtinai ,,vakarinė“ spalva, prie aukso spalvos manikiūro tinka ir madingi džinsai.

Rečiau naudojamas oranžinis nagų lakas. Jis daugiau aktualus vasarą ir linksmesnio būdo moterims, linkusioms atrodyti laimingomis.

Neoninius, melsvus atspalvius dažnai pasirenka komunikabilios, labai plepios ir mėgstančios bendrauti. Jos veiklios ir ,,nestok joms skersai kelio“.

Na, o geltona, – tai tikra bohemija, ekstravagancija.

Gražiai sutvarkyti nagai, jei jų spalva yra pritaikyta prie rūbo, kokia ji bebūtų, visada atrodys puikiai, jei ji Jums pačiai patiks ir Jūs gerai jausitės. Viskas gražu jei yra vietoje, laiku ir gerai pritaikyta.