Nagų lakas 2012-aisiais

2012 vasaris

Turbūt kas gražu, populiaru, tas ir madinga. Nepakartojama ir nepamainoma klasika turėtų vyrauti šiais metais ir darant madingą manikiūrą. Kokia spalva bus madingiausia, – konkrečiai niekas negalėtų tvirtinti. Pamato aktorę ant raudono kilimėlio su kažkokia nagų spalva ir … aha, tai jau madinga. Nors šio grožio priedo, tokio  kaip nagų lakas, mados tendencijos ir kyla stebint madų pristatymus, analizuojant kas bus populiaru šiais ar kitais metais. Dauguma grožio specialistų teigia, kad 2012 – aisiais metais paklausios nagų lako spalvos bus raudona, nude bei įvairios pastelinės, su visa atspalvių gama. Šių spalvų nagų lakas buvo pagrindinis ir Haute Couture podiumuose, pristatant šių metų įvairias kolekcijas, tiek aprangos, kosmetikos, aksesuarų ir pan.

Raudona nagų lako spalva irgi visada buvo ir lieka populiari. Nors ir ryški, bet dauguma mūsų ją mėgsta. Tai seniausia nagų lako spalva ir daugelis ją pripažįsta kaip lyderine spalva. Ir retai kurios moters kosmetikos kampelyje nerasi tradicinio – raudono nagų lako. Tai amžina klasika, romantiški jausmai, švelnus moteriškumas, iš proto vedantis vyrus. Ji ypač gražiai žiūrisi prie tamsesnių rūbų. Vakare juoda ar tamsiai ruda retro stiliaus suknelė, aukštakulniai bateliai, tvarkingas manikiūras, ryškiai raudonai palakuoti nagai, – atrodys gražiai ir viliojančiai.

Nude atspalvių nagų lakas visada buvo patrauklus, jį mėgsta dauguma dailiosios lyties atstovių nepriklausomai nuo to, madingas jis ar ne. Neutraliai rusva spalva visada buvo klasikinė, niekada neišeinanti iš mados. Jos ramūs atspalviai tinka visur ir visada. Tuo labiau, kad juo lakuojasi ne tik merginos, bet jis labai tinka ir senyvos, save prisižiūrinčios, moters nagams. Nude spalvos nagai puikiai atrodo tiek vakare, tiek dieną, jos tinka ir dalykiniam susitikimui, ir romantiškai vakarieniaujant dviese. Be to, šio atspalvio nagų lakas dera prie bet kokios aprangos.

2012 metais turėtų būti ypač aktualios įvairios pastelinės spalvos, nes spalvingą vasarą labai jau norėsis kaitalioti lengvus apdarus, dažniau nei žiemą juos keisti. Tad, esant didesnei spalvų gamai, reikės (norint atrodyti gražiai) pagalvoti ir apie savo nagus. Čia vėlgi gelbės pastelinės spalvos, – labiausiai tinkančios prie įvairiaspalvių, margaspalvių rūbų. Tai ir švelni lyg alyva violetinė, šviesiai melsva puikiai atrodys prie madingų džinsiukų pajūry, ir lengva, vos ne permatoma ružava bei visos kitos švelnios vasarinės spalvos.