Mane pakvietė į vestuves

2011 gegužė

Vestuvės – tai turbūt pati iškilmingiausia diena mūsų gyvenime. Šią šventę gražiausiai iš visų, be abejo, nori atrodyti jaunoji. Bet tai rūpi be abejo ir svečiams, ypatingai dailiosios srities atstovėms. Visi rūbai lyg ir nusibodę, dažnai „sumažėję“. Kasdieniniame gyvenime visada daugiau ar mažiau atsiranda kuo apsirengti. Na, bet vestuvės! Tai nejuokai.

Gavus pakvietimą, nesiginčykim, iškart ateina žaibiška mintis – kuo rengtis? Džinsus metame į šoną, nors galbūt atsiras ir prieštaraujančių. Skonio reikalas, bet šventiškesni rūbai šiuo atveju geriau tinka. Išskirtinei progai norime kažko naujo: rūbo, avalynės ar papuošalų. Aišku, prisitaikome ir prie metų laiko. Vasarą labiau pasirenkame sukneles iš lengvų audinių. Tinka tiek ryškios spalvos, tiek ir ramesnės – pastelinės. Labai mėgstamas ir bliuzelės su sijonu derinys. Ruošiantis šiai šventei galime drąsiau eksperimentuoti,  ypač jei gera figūra. Ir iškirptė gilesnė ir trumpesnis sijonas – nepraleiskime progos pasipuikuoti. Tiesa, vakarui gražiau atrodys rūbai iš puošnesnių, net blizgančių audinių. Ir dar, patartina atsargiau rinktis juodą su baltu spalvų derinį.  Griežtesnių linijų  rūbai atsibosta darbe ar gatvėje.

Didelis dėmesys skiriamas ir avalynei. Ji turi būti ne tik šventinė, beveik visada aukštakulnė, bet ir patogi. Na kaip tu šoksi ir žavingai atrodysi jei batai spaudžia! Ypatingai didelę reikšmę skiriame papuošalams. Jei pokylis vyksta vakare, jie turėtų būti prabangesni. Galime drąsiai pasipuošti brangakmeniais ir kitais vertingais papuošalais, kurių paprastai dieną nenešiojame. Svarbus dėmesys skiriamas ir mažai rankinei, priglaudžiančiai tik smulkius būtiniausius daiktus, tokius kaip kaip lūpdažį, šukas ar mobilųjį telefoną.