Makiažas einant į dalykinį susitikimą

2011 gruodis

Kiekvienos moters gyvenime kelyje į sėkmę, lipant karjeros laiptais, be žinių ir patirties, reikia ir grožio. Ir nebūtinai apdovanoto gamta, nes ne kiekviena tuo gali džiaugtis. Tačiau, kaip sako vyrai – negražių moterų nebūna. Kiekviena moteris gali bet kada atrodyti gerai, reikia paprasčiausiai išnaudoti visas net paprasčiausias galimybes ar priemones ir, svarbiausia, turėti norą. Gerai atrodyti būtinai reikia einant į dalykinį susitikimą, pavyzdžiui pokalbiui dėl darbo. Tuomet, savaime suprantama, reikia sudaryti apie save gerą įspūdį ir šiuo atveju pirmiausia tai priklauso nuo efektyvios išvaizdos. Moteriai tai būtina, juk nenorime pasirodyti pilka pelyte. Šypsenos ir žinių pradžioje neužteks. Rūbai, plaukai, avalynė, na ir kosmetika, -  be jos nė kojos iš namų. Ji mums bus būtina. Lengvas makiažas, mėgstamas lūpdažis, gal lūpų blizgesys – visa tai reikia panaudoti. Nepamirškime, einant pokalbiui dėl darbo, reikia tik paryškinti veido bruožus, vakarinė, kuri dažniausiai būna ekstravagantiška, kosmetika šiuo atveju netinka.

Makiažas turi būti dieninis, švelnių atspalvių, suteikiantis veidui natūralumą ir nežymiai paryškinantis esamus gražesnius bruožus, tuo pačiu paslėpdamas nepageidaujamus trūkumus. Pavyzdžiui, makiažas gali paslėpti strazdanas, jei jos yra ir jums tai nepatinka, ar šiaip kokias atsiradusias dėmeles, tik jokiu būdu jis neturėtų būti perdėtas, turint omeny ne tik spalvas, bet ir kiekį. Tai paliekame vakarui, tuomet eksperimentuoti galime drąsiau. Švelnus dieninis makiažas tinka visoms moterims nepriklausomai nuo veido formos ar akių bei plaukų spalvos, net ir amžiaus. Patariama naudoti švelniai rausvo atspalvio makiažo pagrindą, kurio sudėtyje yra daugiau vandens. Jis plona plėvele lengvai padengs veido odą ir blyškiai veido odai suteiks gyvybingumo, o įdegusiai – natūralumo. Biri pudra taip pat reikalinga, tik ją patartina pasirinkti skaidresnę, tuomet  veido oda bus lygesnė ir švelnesnė. Pudra suteiks matinį efektą. Po to paprastai naudojame skaistalus, jie turi derintis su veido spalva. Blyškesnei veido odai labiau tiks smėlio – rusva spalva, suteikianti įdegimo įspūdį. Tamsesnei – labiau tiks tamsiai rausvi atspalviai.

Lūpos taip pat turėtų būti paryškintos. Tačiau dalykiniam makiažui labiau patartina naudoti blizgesį nei lūpdažį. Labai svarbu akių padailinimas, nes akys turi būti išraiškingos. Jei naudojamės vokų šešėliais, tai šiuo atveju patartina vartoti neutralių spalvų, šviesius, tepant juos ne visai nuo pradžios, daugiau nuo vidurio ir  link smilkinio galima patamsinti. Taip akys atrodys išraiškingesnės.

Jei norime atrodyti moteriškiau, solidžiau, veido makiažas gali būti kiek ir ryškesnis. Tuomet akims galima naudoti daugiau rudų, pilkų atspalvių vaivorykštę, o lūpoms panaudoti jau bordo, slyvos ar rožinės spalvos lūpdažį. Jis gali būti ir matinis, ir blizgus. Solidumo įvaizdį suteiks ir tamsiai paryškinti antakiai.

Jei pastebime, kad praeita bemiegė naktis ar visos savaitės įtemptas darbas paliko pėdsakų veide, paryškindamas smulkias raukšleles, o reikia skubėti į dalykinį susitikimą, griebiamės paprastų priemonių jas užmaskuoti: labiau pavargusią veido odą daugiau patepti drėkinamuoju kremu, ilgiau palaikyti. Arba po paprastos drėkinamojo kremo procedūros, dalį makiažo pagrindo sumaišyti su tuo pačiu drėkinamuoju kremu ir lengvai įtrinti į raukšleles. Tokiu būdu jos turėtų labiau užsimaskuoti. Po to galime dėti lengvą makiažo pagrindą. Jei matosi netyčia atsiradusi dėmelė, į jos vidurį įtepti mažą makiažo pagrindo taškelį ir papudruoti biria skaisčia pudra.

Ruošiantis dalykiniam susitikimui nereiškia, kad reikia atrodyti labai kukliai, tik paprasčiausiai nepamiršti, kad kalbantis, bendraujant su mažai pažįstamais žmonėmis darbo reikalais, nežinome jų skonio, nuomonės, tad labai svarbu kokias emocijas sukelsi, pavyzdžiui būsimajam darbdaviui ar verslo partneriui, jis gi pirmiausia pamato išvaizdą. O juk norisi susidaryti apie save jei ne labai teigiamą, bet jau bent normalų įspūdį. Taigi,  eidamos į tokius susitikimus saikingai ir skoningai pasidažiusios ir pačios jausimės geriau.