Kosmetinį „Royal Velvet” pristato Monica Bellucci

2011 lapkritis

Visame pasaulyje gerai žinoma ir garsi italų aktorė ir modelis leido mums vėl apie save priminti šiais  metais įnešusi eilinį indėlį į grožio ir mados pasaulį. Ji atstovavo kompanijai Oriflame reklamuojant naujausią moters grožio priežiūros priemonių seriją ,,Royal Velvet” (Karališkasis aksomas). Visa tai skirta moteriai, kuri jau pradeda mąstyti apie savo amžių. Tai įvairios kosmetinės odos priežiūros priemonės, suteikiančios jaunystės palaikymo galimybę, jos skirtos daugiau moterims, kurioms jau apie keturiasdešimt. Reklaminiai fotografavimo darbai vyko Paryžiuje, kuriems vadovavo pasaulinio garso režisierius ir fotografas Rebecca Blake.

Monica Bellucci – šis vardas lygiuojasi su gražia, intelektualia moterimi, daugelis ją laiko grožio ir prabangos simboliu. Todėl ir garsios kosmetinės kompanijos, tokios kaip Oriflame, savo produkcijai reklamuoti pasitelkia tokias  žinomas asmenybes.

Nauja kosmetinė serija ,,Royal Velvet” (Karališkasis aksomas) yra tikrai aktuali moterims, nes metams bėgant oda sausėja, keičiasi, aišku, ne į norimą pusę, o šios naujovės padeda jei ne pataisyti, tai bent palaikyti esamą padėtį. Pagrindinis natūralus komponentas šiose odos priežiūros priemonėse yra  natūralūs vilkdalgių izoflavonai,  išauginti Viduržemio jūros šalyse. Jų yra ir Creamy Cleansing Milk (valomojo pienelio) sudėtyje. Tai viena iš Royal Velvet serijos gaminių. Šis pienelis yra skirtas veido odai valyti, makiažui pašalinti. Jis efektyvus atnaujinant odos ląsteles, suteikia veidui švelnumą. Naudojant šią valomąją priemonę, patartina patepus veidą palaikyti kokias kelias minutes, kad oda geriau įsigertų ir įsisavintų gydomąsias pienelio savybes.

Jei pradėti naudoti šią jauninančiąją, kaip pripažinta, kosmetinių priemonių seriją, reikėtų nepamiršti ir Royal Velvet Softening Toning Gel. Tai puikus minkštinamasis tonizuojantis tonikas – gelis, kuris labai tinka ryte atnaujinti ir atgaivinti iš po nakties veidą. Po šios procedūros galima panaudoti šioje Oriflame kolekcijoje esantį dieninį kremą, kuris yra gerai pritaikytas sausai ir pavargusiai veido odai. Kremas SPF 15 – puiki priemonė veidui atnaujinti. Jis gerai regeneruoja odą, prisitaiko ir daro ją švelnesne. Kadangi ir šioje kosmetinėje priemonėje yra natūralių vilgdalgių gėlių ekstrakto, kuris turi gydomųjų savybių, veidas tampa elastingesnis, raukšlelės lyginasi. Be to, jis labai tinka ir vasarą, nes apsaugo odą nuo saulės spindulių ir, svarbu, šis kremas maloniai kvepia gėlių aromatu. Specialistai pataria prieš darant makiažą, patepus veidą, palūkėti keliasdešimt minučių. Po to kosmetine servetėle nuvalyti kremo likučius ir tada naudoti dažus.

Vakarui Oriflame savo moters grožio jauninančioje kolekcijoje siūlo aštuonių valandų veikimo naktinį kremą – Royal Velvet Ultimate 8-Hour Night Cream. Gydomieji natūralūs ekstraktai, esantys kremo sudėtyje, efektyviai įsigeria į veido odą, maitina ją, didina elastingumą, mažina raukšleles, oda per naktį atsinaujina, įgauna žvalumo. Šį naktinį kremą taip pat reikėtų naudoti apie pusvalandį prieš gulant, kad oda turėtų laiko jį įsisavinti. Paakių teptis nerekomenduotina.

Oriflame – žinoma kompanija, kuri daug metų kuria moterims įvairias grožio palaikymo kosmetines priemones, bet ši yra išskirtinė, nes ji skirta grožio priešui – artėjančiam odos senėjimui stabdyti, nepageidaujamoms raukšlelėms lyginti, nuo ko neapsaugota nei viena moteris, net ir gražioji Bellucci.