Keli patarimai nuotakoms

2011 birželis

Ruošiantis vestuvėms didžiausias dėmesys yra skiriamas suknelei, šukuosenai, be abejo ir makiažui. Tokiai išskirtinei progai turbūt visos naudojamės kosmetologės paslaugomis, nes veidas ypatingai turi atrodyti gerai. Kad būtume savimi patenkintos ir atrodytume nepriekaištingai vestuvių dieną, patartina:

Pasidaryti testinį makiažą prieš kelias savaites. Tada neskubėdamos, ramiai apsižiūrėtume ar jis mums patinka ir išvis ar tinka. Patartinas klasikinis makiažas. Testinis makiažas tuo pačiu patikrins ir vizažistės profesionalumą.

Nežiūrint to, kad pasitikime makiažą darančiu specialistu, reikėtų turėti ir atsarginį variantą: į rankinę, jei ji yra, ir be abejo maža, įsimesti tušą blakstienoms, pudrą, lūpdažį ir kitas galinčias prisireikti smulkmenas. Kartais tenka pataisyti makiažą nuo džiaugsmo ašarų.

Lūpas tenka dažytis pačioms ir ne kartą. Patartina nenaudoti riebių, blizgių lūpdažių. Geriau vadovautis senu įprastu metodu – dauguma lūpas paprasčiausiai papudruoja, naudojasi kosmetiniu pieštuku, po to tepa lūpdažiu, nusausina kosmetine servetėle, vėl vos papudruoja ir vėl padažo dažais. Tokiu būdu lūpos ilgiau išsilaiko gražios.