Kas reikalinga veido makiažui

2011 rugpjūtis

 Must have – nesvetima niekam. Mus visus pasitinka pagal išvaizdą, kuri yra labai svarbi. Pirmas įspūdis apie žmogų dažnai išlieka visam gyvenimui, todėl gerai turime atrodyti visur ir visada. Pirmiausia dėl savęs, kad jaustumės geriau ir dėl kitų, kad jiems būtų malonu su mumis bendrauti. Labiausiai atkreipiamas dėmesys į veidą. Kad jis atrodytų geriau, vienus bruožus reikėtų paryškinti, kitus paslėpti. Tam reikalinga turėti įvairių kosmetinių kremų, dažų ir t.t. Rekomenduojama įsigyti arba papildyti savo makiažo priemonių rinkinį:

1. Drėkinantis veido kremas (kremas tepamas prieš atliekant makiažą ant švarios odos);

2. Drėkinantis/maitinantis lūpų balzamas;

3. Ausų krapštukai (akių makiažo korekcijoms – pernelyg intensyvios akių šešėlių spalvos sušvelninimui ir pan.)

4. Makiažo valymo priemonė.

5. Kompaktinė arba skysta pudra (foundation) – rinkitės kokybišką ir jai negailėkite pinigų! Geriausia įsigyti lengvos tekstūros, vandens pagrindu, idealiai atitinkančią Jūsų odos spalvą. Rinktis šią makiažo priemonę reikia atidžiai, o spalvą bandyti ne ant rankos ar riešo odos, o tiesiai ant veido, geriausiai ties žandikaulio linija – taip išsirinksite Jums tinkamiausią atspalvį.

6. Probleminių vietų, spuogelių, inkštirų ir porų maskuoklis (odos spalvos arba pustoniu šviesesnis). Žalias maskuoja išsiplėtusius kapiliarus, paraudimus. Pajuodusiems paakiams tinkamas arba rausva, arba šviesesnė už foundation maskuojamoji priemonė. Jei rinksitės su šviesą atspindinčiomis dalelėmis – sumažinsite mažų raukšlelių pastebimumą.

7. Skaistalai (rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į odos atspalvį bei mėgstamas akių šešėlių spalvas. Jei dažniau tepate rusvų, šiltų atspalvių šešėlius, Jums tiks persiko atspalvio skaistalai. Jeigu mėgstate šaltesnius, sodresnius akių šešėlius – rinkitės šalto rausvo atspalvio skaistalus).

8. Akių šešėlių pagrindas (suteikia intesyvumo net pigesniems, nestiprios pigmentacijos šešėliams ir neleidžia jiems subėgti į raukšles)

9. Lūpų dažai/blizgis (galima maišyti tarpusavyje. Patartina kasdien nenaudoti ilgai išliekančių dažų – jie labiau sausina lūpas).

10. Bronzinė pudra, arba 2 tonais tamsesnė (už įprastai naudojamą) presuota pudra – veido kontūrams paryškinti. Tepama po skruostikaliais maždaug iki skruosto vidurio (įstriža, retušuota linija nuo ausies žemyn link veido vidurio) Jums padės optiškai susiaurinti veidą.

11. Akių pieštukas arba skystas pravedimas (vasarą rekomenduojami vandeniui atsparūs, nes neišsilieja ir visą dieną išlaiko formą).

12. Blakstienų tušas (juodas arba tamsiai rudas).

13. Antakių spalvos akių šešėliai – antakių formos ryškinimui. Jei turite vešlesnius antakius ir nesusitvarkote su besišiaušiančiais plaukeliais, antakių formą sutvirtinsite specialiai tam skirta priemone arba bespalviu akių tušu.

14. Šepetėliai: makiažo pagrindui (galima naudotis kempinėle); 1-2 šešėliams, 1 didelis biriai pudrai; 1-2 skaistalams ir bronzinei pudrai.

15. Akių šešėliai.

16. Biri pudra (arba presuota) makiažo pagrindo užfiksavimui. Neleidžia veidui blizgėti, padeda makiažui išsilaikyti ilgiau.