Karališki Sophie Hallette nėriniai nuotakai

2013 sausis

Nėriniai – romantika, švelnumas, moteriškumo simbolis, nėriniai – amžina svaja ir meilė. Todėl labai dažnai nuotaka pasirenka būtent nėriniuotus audinius. Rankų darbo nėriniai yra vieni iš brangiausių ir gražiausių elementų, puošiančių kilmingus, proginius apdarus, o ypač vestuvines sukneles. Prancūzų kompanijos Sophie Hallette gaminami nėriniai vadinami karališkais. Pati seniausia Europoje nėrinių gamintoja yra vertinama už aukštą kokybę bei istorinę vertę įgyjančius ir dabar gaminamus nėrinius, kadangi jais dabinasi ir karališkųjų šeimų atstovai. Kembridžo hercogienės Catherine Middletone vestuvinės suknelės pagrindinis akcentas buvo Sophie Hallette vardiniai nėriniai, po kurių pasirodymo vestuvinėje ceremonijoje, ir taip nemaža paklausa jais dar labiau padidėjo.

Jau ne vieną šimtmetį, karta iš kartos perduodanti savo žinias ir patyrimą, Sophie Hallette pateisina ne tik inoringų bei turtingų pavienių pirkėjų norus bei lūkesčius, bet ir daugumos garsių mados namų, tokių kaip Christian Dior, Giorgio Armani, Prada, Bottega Veneta, Givenchy bei daugelių kitų. Viso pasaulio garsūs modeliuotojai savo vestuviniams modeliams dažniausiai pasirenka Sophie Hallette nėrinius. Aukštos kokybės ir išskirtinio puošnumo nėriniai savo gamybos paslapties neišduoda, žinios perduodamos iš kartos į kartą, o vartotojas nedaug ką tegali sužinoti apie jų gimimo technologiją. Tačiau grožėtis ir puoštis jais gali visi norintys, tiesa, gal būt, tik turtingi. Sophie  Hallette nėriniai puošia ne tik visiems žinomų ir garsių mados namų kūrinius, bet jaunosios kartos atstovų darbus, tame tarpe Sophie Hallette globojamo Antverpeno Karališkosios vaizduojamųjų menų akademijos magistranto Lietuvio dizainerio Mariaus Janušausko kurtas kolekcijas.

Negalime nepaminėti, kad Sophie Hallette nėriniais turi galimybę puoštis ir Lietuvos moterys. Vienintelė šio prekės ženklo atstovė Baltijos šalyse Alfredos Jacikevičienės, draugų vadinama tiesiog Reda, vadovaujama įmonė Optima Forma. Net kvapą užgniaužia nuo minties, kad čia, Vilniuje galime paliesti ir įsigyti audinių ir nėrinių, kurie pripažinti net pačių garsiausių mados namų. Ponia Reda didžiuojasi, kad Sophie Hallette atstovybė Vilniuje minima kartu su tokiomis mados pasaulio sostinėmis kaip Niujorkas, Londonas, Milanas, Paryžius. Tai didelis mūsų šalies ir šios įmonės įvertinimas. Ne veltui net septyniolika metų gyvuojanti įmonė Optima forma sparčiai žengia su mada, nepraleisdama nė menkiausios jos naujienos. Ypač didelis dėmesys skiriamas aukščiausios kokybės nėriniams. Patrauklu tai, kad šiame salone galima užsisakyti individualius nėrinius pagal savo įgeidžius – norimos spalvos ir raštų, siuvinėtų karoliukais ar įvairiais brangesniais akmenukais. Optima forma – tai ne tik nuostabių audinių pasaulis, tai fantastiškų nėrinių jūra, kurioje puikiai jaučiasi visos, norinčios atrodyti tiek griežtai stilingai, tiek romantiškai svajingai.