Kailiniai aksesuarai nuotakai

2013 lapkritis

Žiema nuotakai siūlo daug galimybių išnaudoti kailį savo vestuvinę dieną. Telieka tik džiūgauti ir dūsauti besigrožint ar besimatuojantis kailinukus, puskailinukus, bolero, pelerinas ir šalikus iš kailio.

Bet atsižvelgiant į mūsų žiemas, ne kiekvienos garderobe yra kailiniai ar puskailinukai, tuo labiau tokie, kurie tiktų prie vestuvinės suknelės. Nežiūrint to, kad sutuoktuvės vyksta taip pat ir šaltuoju metų laiku, vis vien kiekviena nuotaka puošiasi lengva, romantiška suknele, kurią norėtusi pridengti kažkuo šiltesniu ir … gražesniu.  Šiuo atveju gelbsti kailiniai aksesuarai.

Dažnai pasirenkami bolero ar įvairaus pločio kailiniai šalikai.

Bolero (isp.bolero – tai taip pat šokis ir muzikos žanras, kilęs iš Ispanijos XVIII a. pabaigoje) iš pradžių buvo tik trumpa berankovė be užsegimo. Šiandien bolero apibrėžimas yra daug paprastesnis – tai tik švarkelis. Šis rūbas tapo ne tik stilinga kasdienybe, bet ir daugumos nuotakų vestuvinės aprangos dalimi. Kailinis bolero gali tapti ne tik šilta užuovėja, bet ir puiki suknelės puošmena.

Norint pridengti pečius, idealus atvejis yra apsiaustas ar šalikas iš kailio, kuris lieka madingu vestuviniu aksesuaru žiemą. Jis ne tik šildys, bet ir pridės daugiau elegancijos bei suteiks prabangos nuotakos įvaizdyje.