Jei mėgstame nešioti plaukų uodegą

2012 sausis

Dauguma jaunų merginų mėgsta nešioti plaukus, surištus į plaukų (arklio) uodegą. Pripažinkime, kad tai gražu, madinga ir, svarbiausia, patogu. Tiek darbe, kelionėje ar virtuvėje surišti plaukai atrodo ne tik tvarkingai, bet ir estetiškiau, nei išsiplaikstę, palaidi. Aišku, kalbame apie ilgesnius plaukus, nes trumpų turbūt nelabai surišime ir apie amžių, nes daugiau metų turinčiai moteriai tokia šukuosena gali nelabai tikti. Plaukų uodega tinka tik prie jauno veido. Ši universali šukuosena, kuriai pasidaryti nereikia ypatingų sugebėjimų yra madinga ir šiais metais. Plaukų uodegos rišimo būdas yra ne vienas, pateiksime kelis iš jų.

Plaukų uodega ant šono gražiau atrodo jei plaukai truputėlį yra garbanoti ir jie yra ilgesni. Jei jūsų plaukai lygūs, patartina juos pagarbanoti su suktukais. Juos pasirinkime stambesnius, plaukus papurkškime standinančiomis priemonėmis ir susukime įvairiomis kryptimis. Po to šepečiu sušukuojame juos į vieną šoną, kurį pasirenkame ir surišame. Nuo surištos uodegėlės galima atskirti plaukų sruogą, apvynioti ją apie surišimo vietą ir nematomai susegti. Labai nedaug galima papurkšti plaukų laku. Ši garbanota, suteikianti labai moterišką ir romantišką įvaizdį, šukuosena daugiau patogi bus vakare kokiai nors progai nei dienos metu dirbant ar aktyviai judant.

Plaukų uodega viršugalvyje tinka visom progom. Taip susišukavus puikiai atrodysime tiek darbe, tiek vakariniam renginy. Tik tokiai šukuosenai daugiau tinka lygūs, tiesūs plaukai. Todėl, išplovus plaukus, juos reikia patiesinti specialiomis, tam skirtomis šukomis ir tik tada surišti viršugalvyje. Trumpesnius, ,,išlindusius” plaukus galima paslėpti truputėlį papurškus laku. Ši lygi šukuosena labai gražiai atrodo jei plaukai yra blizgūs ir, aišku, jei veidas yra  nepriekaištingos priežiūros, nes visi į viršų sušukuoti plaukai tarsi ,,apnuogina, daro atviresnį veidą”. Tarp kitko, tokia plaukų uodega  labai ,,žiūrisi” prie didesnių tamsių akinių.

Plaukų uodega su pavėlimu atrodo ypač moteriškai, bet vėlgi, ji labiau tiks vakariniam variantui. Norint taip susišukuoti, reikia rankomis suimti plaukus nuo ausų, laisvai iškelti, perimti į vieną ranką, o su kita truputėlį pavelti nuo šaknų. Po to papurškiame laku ir truputėlį nuleidus plaukus, juos surišame.

Merginos, norinčios nešioti plaukų uodegą, bet turinčios per trumpus plaukus, gali nepergyventi, nes tokią šukuoseną gali nešioti ir jos. Tiesiog reikėtų panaudoti plaukų segtukus, pasirinkti juos tokius, kad jie ne tik prilaikytų ,,neklusnius” plaukus, bet ir kartu papuoštų, tarnautų kaip papuošalai. Tokiu būdu nešiojant plaukus, geriau jei jie bus puresni. Tam reikia plaukus nuo šaknų papurkšti laku, pasinaudoti fenu, lengvai pasukti ir tik tada surišti bei iš šonų segti segtukus.

Yra dar vienas plaukų uodegos rišimo būdas, bet jis labiau tinka merginoms, nešiojančioms kirpčiukus. Tam reikia plaukus truputėlį papurkšti laku, palaukti, kol jie bus sausi. Po to suimame platesnę ir didesnę plaukų sruogą nuo viršugalvio ir ją paveliame nuo šaknų iš apačios, švelniai sušukuojame nuo viršaus į apačią. Suimame kitus plaukus nuo šono ir visus surišame maždaug ausų lygyje. Taip mūsų šukuosena atrodys gražiau, kadangi viršus jau yra paveltas – pakeltas. Primename, kad tokia šukuosena netiks merginoms, turinčioms aukštą kaktą.

Labai jaunoms dailiosios lyties atstovėms gražiai atrodys itin aukštai surišta plaukų uodega. Švarūs plaukai pastandinami specialiu skysčiu, išdžiovinami ir paprasčiausiai surišami ant viršugalvio. Ir šiuo atveju toks sušukavimas tiks tik turinčioms neaukštą kaktą ir tik toms, kurių plaukai auga vienodai nuo veido srities.

Dar vienas plaukų uodegos rišimo būdas yra ypač romantiškas ir prašmatnus. Bet jis reikalauja gražių, purių ir ilgų plaukų. Aišku, ne visos galime tuo pasigirti, bet padaryti ilgus plaukus garbanotais nėra sudėtinga. Po tokios procedūros nuo ausų suimame po didelę sruogą ir surišame į plaukų uodegą. Apatiniai plaukai, likę palaidi, nesurišti yra paveliami, papurenami iš apačios. Tokiai šukuosenai viršutinės galvos dalies plaukai gali būti lygesni, bet apatiniai – būtinai garbanoti ir lengvai krintantys.

Turinčios ilgesnius plaukus merginos gali drąsiai ir daug eksperimentuoti su šios plaukų (arklio) uodegos šukuosenos būdais. Todėl ji yra labai praktiška ir populiari, ji gali mus padaryti ir valiūkiška nutrūktgalve, ir romantiška viliojančia moterimi.