Jei Jauniesiems dovanojame rožes

2012 vasaris

Nė viena šventė turbūt  nepraeina be gėlių, o tuo labiau vestuvės. Jos yra dovanojamos įvairiausių spalvų bei rūšių. Bet visgi gėlių karaliene nuo seno laikoma rožė. Rožė – grožio, elegancijos, grakštumo įsikūnijimas. Tai meilės simbolis, patvirtinantis taurius jausmus ir gerumu užpildantis sielą. Rožė visada lieka rože, nepakartojama ir amžina. Ir kokios spalvos ji bebūtų, ši gėlė visada madoje. Dauguma, dovanodami šias gėles, dėmesį skiria ir jos spalvai. Norėdami pasveikinti besituokiančią jaunąją porą, vieni tai nesureikšmina, svarbu, kad būtų gražu, kitiems gal svarbu kokios spalvos padovanoti gėles. Ir jei nusprendėme dovanoti rožes, gal įdomu būtų prisiminti, ką apie jas mano ir kiti.

Nuo seno raudona rožė yra laikoma svarbiausiu meilės simboliu. Tai karšta meilė ir aistra. Ji rodo nekantrumą, degantį norą kuo greičiau būti kartu, tad dažniausiai mylintieji žmonės vienas kitam dovanoja raudonas rožes. Tad, jei nusprendėme ir mes jiems tokias padovanoti, tai tikrai nebus per daug.

Balta rožė reiškia tyrumą ir nekaltumą. Ji dovanojama kaip simbolis atviro nuoširdumo, patvirtinančio amžiną prieraišumą ir pagarbą.

Rausva rožė – elegancija, pagarba ir dėmesys. Šios spalvos gėlės turtingos savo atspalvių gama, dažnai dovanojama norint išreikšti savo simpatijas bei emocijas kurio nors žmogaus atžvilgiu. Rausva rožė dažnai reiškia ir rimtesnės draugystės pradžią.

Geltona rožė reiškia draugystę, susižavėjimą ir pagarbą. Manoma, kad neteisinga galvoti , kad tai išsiskyrimo ženklas, anaiptol ji stabilumo simbolis. Ir jei jums tokias gėles dovanoja seniai susituokę, tai reiškia, kad jie nori pasidalinti su jumis savo patirtimi ir patarimais kaip saugoti ir puoselėti šeimos židinį.

Oranžinės spalvos rožė išreiškia geranoriškus palinkėjimus, karštus jausmus ir susižavėjimą antrąja puse. Tad jaunieji, gavę tokios spalvos rožes, tikrai turėtų džiaugtis.

Bordo spalvos rožė išreiškia jausmingos tikrosios meilės aistrą ir susižavėjimą. Ji labai tinkama dovanoti, jei vestuvės vyksta būtent Valentino dieną.

Persikinės spalvos rožės laikomos kuklumo simboliu, jas dovanojant išreiškiamas dėkingumas, prieraišumas, paaitrinamas laimės jausmas.

Ir kokios spalvos bedovanotume rožes, svarbiausia, kad tai būtų daroma su meile, pagarba ir nuoširdžiais palinkėjimais jauniesiems.