Jaunosios papuošalai

2012 birželis

Vestuviniai jaunosios papuošalai yra svarbi viso įvaizdžio dalis. Todėl juos rinktis reikėtų taip pat apgalvotai, kaip ir visą kitą. Daugumą jų, gal būt, turime savų ir vieną kitą pritaikius ar papildžius, galima gražiai ir skoningai pasipuošti. Proginiuose salonuose taip pat yra nemažas pasirinkimas įvairių puošmenų, belieka tik pasirinkti. Bet nereikia pamiršti, kad jie taip pat turi būti derinami prie suknelės.

Paprastai dažniausiai papuošalai yra pasirenkami iš tauresnių metalų. Populiarus auksas, sidabras, dažna nuotaka pasipuošia ir brangakmeniais puoštais juvelyriniais dirbiniais. Ir iš tikrųjų, turint omenyje ne tik iškilmingą, puošnią, bet ir nemažus pinigus kainuojančią vestuvinę suknelę, papuošalai neturėtų būti bet kokie, o kruopščiai apgalvoti. Jie gali papildyti visą aprangos harmoniją, o gali ir sugadinti. Nereikia pamiršti, kad, nors mums ir labai patinka deimantai ar briliantai ir turime galimybių juos turėti, jie neturi savo prabanga užgožti laimingos jaunos nuotakos žavesio – jis svarbiausias. Jaunoji ne sniego karalienė, ji – princesė. Todėl brangesnius papuošalus vertėtų dėvėti saikingai.

Bižuterijos mėgėjos savo mėgiamomis smulkmenomis puikiai gali atrodyti kasdieną prie prêt-à-porter drabužių, na, o vestuvėms juos pasirinkti taip pat reikėtų atsargiai. Bižuterija neturi atrodyti kaip menkaverčiai niekučiai – suknelė juk iškilminga. Pasirinkimas šiuo metu yra nemažas: įvairūs auskarai, klipsai, kolje, vėriniai, apyrankės ir kitokie puikūs papuošimai yra gaminami iš cirkonio, kalnų krištolo, karoliukų, net paukščių plunksnų.

Kartais ištekančios merginos nori savo vestuvių dieną pasipuošti širdžiai brangiomis dovanomis – močiutės ar mamos padovanotu papuošalu. Šis sprendimas pats tinkamiausias – laimingiausią savo gyvenimo dieną puoškimės pačiais mieliausiais papuošalais. Jie teiks gerą energiją ir sėkmės tikėjimas lydės visą gyvenimą. Bet vėlgi, nepamirštame derinimo – jei ruošiamės įsisegti didelius auskarus, tuomet suknutė turėtų būti kuklesnė ir atvirkščiai. Todėl taip jau išeina, kad kartais norėdamos užsisegti dovanotą vėrinį, prie jo turime derinti rūbą.

Yra ir dar viena gyvenimiška tiesa, nuo kurios nusisukti negalima – įvertinimas savo galimybių. Jei esi kukli mergina ir teki už panašaus, finansiniu atžvilgiu, vaikino, tuomet skolinti, nuomuoti labai brangūs papuošalai aplinkinių viduje sukels ne susižavėjimą, bet ironišką šypseną. O jei esi materialiai gerai apsirūpinusi, o tavo išrinktasis neturi didesnių pajamų, tuomet tavo savarankiškas turtingas pasipuošimas gali jį įžeisti. Bet situacija gali keistis, jei tavo jaunikis yra įtakingas žmogus, gal jo socialinis statusas yra kiek kitoks. Tokiu atveju už jo ištekančiai merginai nelabai tiktų paprasta bižuterija. Todėl, būtent, papuošalus vestuvėms turėtume rinktis labai apgalvotai. Jie labiausiai kris į akis, nes pirmas žvilgsnis visada yra nukreiptas į veidą ir tik po to į rūbus. Būkime žavingos.