Iš ,,Angel by Thierry Mugler“ kolekcijos

2012 rugpjūtis

Šių metų rudenį legendiniam Thierry Mugler lux klasės aromatui ,,Angel“ – jubiliejinis dvidešimtmetis. Kurdami savo pirmuosius kvepalus, Thierry Mugler nesiekė laikytis mados tendencijų, namų įkūrėjui ir vyriausiajam dizaineriui Thierry Mugler nereikėjo daug eksperimentuoti, jis ieškojo savo kelią parfumerijos mene, kuris prasidėjo glaudžiai bendraujant su tikruoju, stipriu parfumerijos žinovu  Clarins.

Pirmieji kvepalai ,,Angel“ pelnė pasaulinį pripažinimą ir nuo 1992 metų tapo vieni iš populiariausių ir geriausiai parduodamų pasaulyje. Kasmet jie yra išleidžiami atnaujintoje versijoje ar keičiant flakonėlius.

Angel Aqua Chic – tai klasikinis Angel aromatas su naujomis interpretacijomis ir yra vertas legendinio aromato vardo. 2012 metais sukurtas Aurelien Guichard aromatas primena rytietiškų gėlių kvapą. Kolekcijinis flakonėlis, pagamintas iš sunkaus melsvo atspalvio stiklo (sveria 320 g), yra žvaigždės formos. Tai pusiau rankų darbas, todėl flakonėliai kažkiek skiriasi vieni nuo kitų. Angel Aqua Chic sudėtyje nėra spirituotų komponentų.

Nuo 2011 metų reklaminiu Thierry Mugler veidu tapusi populiari Holivudo aktorė Eva Mendes, savo seksualia išvaizda pateikia rafinuotą, elegantišką šių kvepalų aromatą, kurių kompozicija atskleis turtingą rožinių pipirų, rugiagėlių, citrinų, vanilės ir gėlių rasos kvapą.