Grožio ABC – sukurkime puikų įvaizdį

2015 sausis

Neslėpkime, kad kiekviena norime atrodyti gražiai ir patraukliai, pasitikėti savimi visur ir visada. Tad išvaizda labai svarbi, nes ji yra pirminis moters grožio ginklas. Šiuo klausimu rimtu patarėju gali būti Grožio ABC akademijos bendri grožio kursai Kaune. Jie pataria, tobulina ir moko plataus profilio grožio sričių subtilybių.

Žvilgsnis beveik visuomet pirmiausia krenta į veidą, todėl makiažas turi būti nepriekaištingai tinkamas, tik tuomet moteriai jis suteiks žavesio ir šarmo. Žinant apie makiažo techniką, galima puikiai išryškinti savo privalumus, paslėpti trūkumus, todėl šio meno išmokti pravartu kiekvienai.

Labai svarbus akcentas yra gražiai ir sveikai atrodantys plaukai. Plaukai – tai moters puošmena, kurią kiekviena gali išpuoselėti naudojant tinkamas priemones ir pritaikant keletą gudrybių pagal savo veido formą, plaukų tipą ir net spalvą.

Prie tobulo makiažo bei išpuoselėtų plaukų belieka tinkamai parinkti aprangą bei aksesuarus. Jie galutinai sukuria harmoningą įvaizdį. Išryškindamos gražiausius savo bruožus ir paslėpdamos trūkumus, mes atrodysime žavios, šarmingos, kruopščios ir tai suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Grožio ABC akademija moko ne tik makiažo gudrybių, plaukų priežiūros, modeliavimo bei įvaizdžio stilistikos meno. Kursų metu norinčioms suteikiama žinių, kurios yra išugdomos. Galbūt tai makiažo technikos stoka, nes juk makiažų tipas pagal tam tikras aplinkybes skiriasi, pavyzdžiui: dalykinis, dieninis ar šventinis makiažas. Plaukų modeliavimo pamokų metu įgaunama žinių kaip puoselėti plaukus, kaip modeliuoti įvairias šukuosenas bei kokia šukuosena yra tinkamiausia. Na ir galiausiai galima sužinoti įvaizdžio stilistikos transformacijos gudrybes, bei jų principus, stilių kombinavimus.

Mokymai vyksta Kauno fotostudijoje Focus Studio, nes dažnai atsiranda norinčių įamžinti savo meną fotosesijoje – sukurtą makiažą ar šukuoseną, o čia viskas vietoje.

Labai vikrūs nauji mados tendencijų vėjai, subtilios besikeičiančios, besisiūlančios kosmetinės naujovės, viskas skuba, o mums telieka susigaudyti ir svarbiausia žinoti ką atsirinkti geriausio, net jei ir atrodo, kad žinome viską…