Gamtos atspalviai ant nagų –The Body Shop/ Color crush

2014 lapkritis

Britų prekės ženklas The Body Shop pristato naują nagų lako kolekciją Color crush, kuri pasižymi nekenksminga ir ekologiška formule. Jos sudėtyje nėra jokių kenksmingų cheminių ingredientų ir visiškai tinka veganams. Tačiau pavadinimas Color Crush išduoda, kad gamintojas didžiausią privalumą teikia spalvai, – iš plačios spalvų gamos net ir pati inoringiausia pasirinks nagų laką pagal nuotaiką ar progą. Tai nėra pirmoji prekės ženklo nagų lako kolekcija, tačiau ji pripažinama kaip plačiausia ir įdomiausia.

Color Crush lakų serija apima atspalvius, kuriuos įkvėpė gamtos spalvos, nuo ugningos raudonos iki sultingos oranžinės, nuo švelnios mėtų iki sodrios žalios žolės, nuo dangaus žydrumo iki melsvai žalsvos jūros. Į kolekciją taip pat įeina ir klasikiniai nude atspalviai.

,,3-free“ formulėje nėra kenksmingų cheminių ingredientų: formaldehido, formaldehido dervos ir kamparo. Šis nagų lakas ne tik nėra žalingas nagams, bet ir jais rūpinasi dėka maistingo marulos (kietrių) aliejaus, kuris įeina į sudėtį. The Body Shop jį tradiciškai perka iš Namibijos pagal programą ,,Sąžininga prekyba”. Patogus šepetėlis suteikia lengvą ir tobulą nagų apdailą.

 Kartu su laku The Body Shop pateikia ir skaidrų nagų lako pagrindą, nagų lako valiklį su nauja formule, į kurios sudėtį įeina saldžiųjų migdolų, sojų ir afrikinių kietrių aliejai, švelnų, drėkinamąjį, be acetono, nesausinantį nagų. O nagų dailinimui skirtas pieštukas atskleis savininkės kūrybinį talentą. Dvipusis pieštukas skirtas piešti linijoms ir taškeliams. Tereikia užlašinti nagų lako ant popieriaus skiautės (nemerkiant pieštuko tiesiai į nagų laką) ir kurti norimus ornamentus ant nagų.