Darphin – su natūraliais ingredientais ir frezijų žiedų kvapais

2015 gegužė

,,Moters oda – tai veidrodis, kuris atspindi visą jos gyvenimą”, – pasakė рrеkės ženklo įkūрėjas Pjeras Darphin. Iš prigimties perfekcionistas, kineziterapeuto išsilavinimą turintis grožio kūrėjas savo talento dėka pakeitė prancūzų grožio industriją naujų formulių kūrimu. Nuo pat grožio instituto Darphin įsteigimo 1958 metais, prekės ženklo įkūrėjas siūlė savo klientams įvairiapusį požiūrį, naudojant novatoriškus grožio priemonių naudojimo būdus kartu su naujoviškais produktais, pagamintais iš natūralių ingredientų. Pjeras Darphin buvo giliai įsitikinęs, kad būtinas odos priežiūros elementas yra specialios masažo technikos taikymas, kad priemonės giliau skverbtusi į odą. Jis sukūrė metodus, kuriais grindžiamos visos рrеkės ženklo Darphin kosmetinės procedūros.

Exquisâge – tai nauja efektyvi, aukštos kokybės grožio priežiūros priemonių linija. Kompleksas CelluVieTM efektyviai skatina natūralią kolageno gamybą, todėl oda tampa daugiau stangresnė ir elastingesnė.

Serumo Exquisâge formulė apima peptidus, kurie stimuliuoja natūralų atsinaujinimo procesą, laminarijos, muilo riešuto, artemijų, artišokų lapų ekstraktus, aktyvuojančius natūralų odos atnaujinimą ir palaikančius jos gebėjimą išlaikyti ląstelių energiją kovojant su senėjimo procesu. Švelnios tekstūros serumas veikia raminančiai, o turtingos naudingomis savybėmis sudedamosios dalys puikiai dera su gėlių-vaisių aromatu – frezijų, žalių obuolių ir medžio natų derinys. Specialiai sukurta formulė padeda apsaugoti odą ir padidinti jos gyvybingumą, nepriklausomai nuo amžiaus.

Į šią grožio liniją taip pat įeina kremas su probiotikais ir natūraliais ingredientais. Lactobacillus fermentas saugo odą, o miežių, pomidorų, agurkų ir saulėgrąžų ekstraktai palaiko odos drėgmę. Minkštinamųjų ir drėkinamųjų ingredientų derinys sukuria maitinamąjį pagrindą ir suteikia ,,antros odos” efektą. Exquisâge kremas taip pat turi gėlių-vaisių aromatą – frezijų, obuolių ir medžio natų derinys.