Benjamin Millepied

Benjamin Millepied yra žinomas prancūzų baleto šokėjas ir choreografas, per dvidešimt savo karjeros metų yra pelnęs daugybę prizų bei apdovanojimų. Mūsų šalyje jis ne baleto gerbėjams buvo beveik nežinomas, nebent tik po to, kai jo vardas pradėjo būti siejamas su Holivudo aktore Natalie Portman ir su garsių mados namų vardu. Visas kūrybines mintis ir jėgas atiduodamas tiesioginiam darbui, jis, kaip ir įprasta žvaigždėms, nemažai laiko skiria įvairioms reklamoms. Paskutiniu metu Benjamin Millepied tapo prancūzų mados namų Yves Saint Laurent veidu. 2011 metų rudenį jis dalyvavo naujo aromato L‘Homme Libre, trečiojoje pagal skaičių interpretacijos, reklamoje. Kvepalus kūrė paryžietis Olivier Polge ir Carlos Benaim Niujorke. Tai nauji vyriški kvepalai, turintys medienos aromatą, paįvairintą bergamotės, žibuoklių, baziliko, anyžiaus, muskato riešuto, rožinio pipiro ir kt. kvapais, suteikiantys stiprų vyriškumo akcentą.

Iškeitęs teatro podiumus į Niujorko gatves, suteikęs ne tik sau vidinę laisvę, saviraišką, bet ir įdomų reginį praeiviams, baleto šokėjas Benjamin Millepied atliko pagrindinį vaidmenį reklamuojant šiuos kvepalus. Reklaminis darbas vyko didžiausio JAV miesto Soho kvartale, vadinamame Niujorko perliuku, kur yra įsikūręs meno elitas. Ne tik nepriklausomi dailininkai, dizaineriai, bet ir gatvės muzikantai pamėgo šią prabangią vietą, kurią gausiai lanko turtingi turistai. Ši tvyranti menu atmosfera įkvėpė mintį Yves Saint Laurent įgyvendinti savo idėją kvepalų reklamai būtent čia. Darbo komandoje dalyvavo žinomos žvaigždės, tokie kaip meksikiečių režisierius Alejandro González Iñárritu, kuris vadovavo visam darbui, reklaminiu įvaizdžio autoriumi tapęs Fashion fotografas Patrick Demarchelier, o pagrindiniu aktoriumi tapo Benjamin Millepied.

Benjamin Millepied gimė 1977 metais Prancūzijoje, Borno mieste. Jis yra jauniausias iš trijų vaikų šeimoje ir, kadangi jo motina buvo baleto šokėja, jis jau nuo aštuonerių metų buvo mokomas šokio meno. Nuo trylikos pradėjo mokytis Liono konservatorijoje, o 1992 metais buvo priimtas į Niujorko baleto mokyklą Amerikoje. 2002 metais jau tapo choreografu. Apie Benjamin Millieped plačiau pradėta kalbėti po Holivudo filmo ,,Juodoji gulbė/ ,Black Swan”, kuriame jis atliko choreografo vaidmenį. Kaip teigia mados namų Yves Saint Laurent atstovai, šis žmogus ir sudomino savo unikaliu stiliumi, energija ir žavesiu scenoje. Tai tikras šokėjas, net pats likimas jam davė tokią pavardę, nes žodis Millepied iš prancūzų kalbos verčiamas kaip ,,tūkstantis kojų”.