Aukštosios mados nuotaka pavasaris/ vasara 2014

2014 kovas

Vestuvinė suknelė yra ne tik galutinis aukštosios mados ant podiumo pasirodymo akcentas, tai kiekvieno dizainerio stiliaus išreiškimo forma. Pavasaris/ vasara 2014 kolekcijose kiekvienas pristatė savo vizijos nuotaką.

Dizainerio Zuhair Murad, kurio suknelėmis puošiasi ne viena žvaigždė, vestuvinė suknelė ištikima klasikai – sniego baltumo, prabangi, siuvinėta romantiškomis gėlėmis.

Atelier Versace nuotaka – tai drąsi šiuolaikiška moteris, su nepaneigiamais gundymo motyvais. Seksuali baltai sidabriška suknelė puošta perlais ir cirkoniais.

Jean Paul Gaultier nuotakos didingas tiulio veliumas papuoštas drugeliais, o pats vestuvinis nėriniuotas, siuvinėtas gėlėmis ir lapais, korsetas suteikia daugiau kabareto šokėjos nei romantiškosios jaunosios įvaizdį. Įspūdį pagyvino ir plunksnų bei baltų drugelių puokštė.

Chanel: Paryžiaus mados savaitėje pavasaris/ vasara 2014 aukštosios mados pristatymą užbaigė Karlo Lagerfeldo mūza Cara Delevingne, modelis ir aktorė. Sidabriškai baltos spalvos permatoma suknelė buvo siuvinėta Massaro brangakmeniais. Elegantišką nuotakos įvaizdį paįvairino stilingi sportiniai bateliai.

Christian Dior vestuvinė suknelė be petnešėlių, subtili, apibarstyta baltais žiedlapiais ir brangakmeniais. Asimetriškas suknelės siluetas padėjo modeliui Magdalenai Langrovai suteikti romantiškos viliotojos įvaizdį.

Atnaujintų Schiaparelli mados namų kūrybos direktorius Marco Zanini savo pirmajame aukštosios mados pasirodyme pristatė punk vaizdais įkvėptą nuotaką: tunikos ir kelnių derinį puošia palmės ir lyg nublukęs rudais kraštais šydas.

Elie Saab prabangi imperijos stiliaus vestuvinė suknelė siuvinėta gėlėmis. Subtiliai pastelinio rožinio atspalvio paaukštinto juosmens suknelė yra išpusta didžiulio sijono.

Šį kartą Italijos mados namų nuotakos įvaizdžio įkvėpimas – mitinių operų herojės. Švelnus šilko audinys, puoštas Calas nėriniais, siuvinėtas aukso siūlais, klasikinis, šiek tiek platėjančiomis rankovėmis, siluetas, – tai Valentino aukštosios mados pavasaris/ vasara 2014 nuotaka.

Giambattista Vali vestuvinės suknelės įkvėpimas – septintojo dešimtmečio vestuvės. Italų dizaineris savo Haute Couture pavasario/ vasaros 2014 kolekcijos šou mūzą apibūdino taip: ,,šiek tiek temperamentinga, spontaniška ir labai miestietiška“. Trumpa suknelė papuošta dideliu, šviesiai rožiniu kaspinu ir gėlių motyvais.

Kaip teigia dizainerė kinietė dizainerė Yiqing Yin, jos aukštosios mados pavasaris/ vasara 2014 nuotaka – tai sniego princesė, tiesa, jos vestuvinis rūbas puoštas kailiais.

Stéphane Rolland tiulinė vestuvinė suknelė subtili ir poetiška, papuošta origami figūromis.

Originalųjį Oskaro Carvallo vestuvinį rūbą padėjo kurti Venesuelos kinetinis menininkas Carlos Cruz-Diez.