Maža gudrybė vestuviniams aukštakulniams

2013 rugpjūtis

Ruošiantis vestuvių dienai, be abejo, yra apgalvotos visos smulkmenos. Bet dažnai iškyla klausimas – kaip apsaugoti naujus, puošnius auštakulnius, kad jie šventės metu atrodytų nepriekaištingai. Ypatingai vasarą didelė dalis vestuvinių fotosesijų vyksta po atviru dangumi gamtoje, todėl aukštakulnių smailūs kulniukai dažnai kelia kai kurių nepatogumų. Net fotografuojantis mieste, ypač senamiesčio gatvelėse, reikia taikyti kojas, kad kulniukas neįsmigtų tarp grindinio trinkelių, o gamtoje – į minkštą žemę.

Todėl galima pasinaudoti viena maža gudrybe – specialiais antgaliais kulniukams. Jie bus patogūs fotografuojantis pievoje, pamiškėje, taip pat ir apsaugos nuo dulkių bei drėgmės ar purvo esant nenumatytam lietingam atvejui.

Ruošiantis vestuvėms reikėtų apgalvoti šią smulkmeną ir prisiminti skaidrius Stiletto Protectors antgalius avalynei, kurių technologiją sukūrė amerikiečiai dizaineriai Becca Ruda ir Monica Murphy.

Vis labiau populiarėjantys specialūs skaidrūs antgaliai aukštakulniams užsimauna, o reikalui esant lengvai nusiima ir kulniukai lieka nepažeisti išsaugojant jų pirmapradę išvaizdą.