Ateini čia arba gausi į dūdą! / Kick-Ass

Filmas: Kick-Ass (2010) USA, UK
Žanras:
Veiksmas, Komedija, Kriminalinis, Trileris
Režisierius:
Matthew Vaughn
Aktoriai:
Aaron Taylor-Johnson, Chloё Grace Moretz, Nicolas Cage, Mark Strong, Christopher Mintz-Plasse, Lyndsy Fonseca, Omari Hardwick, Clark Duke, Evan Peters, Michael Rispoli ir kt.
Trukmė:
117 min.

Paaugliui Deivui Lizevskiui (akt. Aaron Taylor-Johnson) nelabai sekasi mokykloje, tačiau jis yra didelis komiksų apie superherojus gerbėjas. Jis naiviai tiki, kad svarbiausias dalykas superherojui – noras padėti žmonėms. Jo gyvenimo šūkis – ,,nepraeiti pro neteisybę, su kuria mes susidūriame kasdien, dažnai užmerkę akis“. Jis stebisi, kodėl niekas nesistengia būti tikru superheroju? Ir nusprendžia pabandyti juo tapti.

Deivas įsgyja žalią kostiumą su kauke, panašią į nindzės, sugalvoja sau slapyvardį Kick-Ass ir pradeda kovoti su blogiu. Tačiau pirmieji bandymai labai nesėkmingi – smarkiai sužalotas jis patenka į ligoninę. Antrą kartą aplinkybės jam buvo palankesnės: gindamas nepažįstamą žmogų nuo gatvės užpuolikų, Deivas tampa You Tube žvaigžde. Ir nors šioje kovoje su užpuolėjais jo pergalė buvo abejotina, tačiau nežinomasis su žaliu kostiumu visuotinai pripažintas kaip paslaptingas superherojus.

Deivas sužino, kad be jo yra dar du supermenai – vienuolikmetė Mindi (akt. Chloё Grace Moretz) ir jos tėvas (akt. Nicolas Cage), kurie abu, priešingai nei jis, yra gerai treniruoti, tačiau norintys likti nežinomi. Praeityje tėvas su dukra yra patyrę didelę gyvenimo skriaudą ir, puikiai pasiruošę fiziškai, ruošiasi didelio masto operacijai – kerštui prieš pagrindinį miesto nusikaltėlį – Frenką (akt. Mark Strong). Ir taip kaip tėvas su dukra nori likti paslaptyje, visa šlovė tenka Deivui-Kick-Ass, o tai dar labiau padidina jo populiarumą.

Su atsiradusiu mieste supermenu ir keičiančiu nusikaltėlių planus nori susidoroti miesto gangsterių vadeiva, o jo sūnus Krisas (akt. Christopher Mintz-Plasse) privalo išduoti Deivą nusikaltėliams, jis stengiasi išsiaiškinti – kas gi iš tikrųjų yra Deivas?..