Anna Dello Russo japoniškajame ,, Vogue “

2011 06 16

Anna Dello Russo  šiuolaikiniame  mados pasaulyje  laikoma  labai  ryškia  asmenybe. Visas jos gyvenimas sukasi tarp garsių dizainerių, mados namų, modelių. Viskas, kas susiję su grožiu, yra jos  pati didžiausia  gyvenimo dalis. Šiuo metu ji užima japoniško ,,Vogue” direktorės postą. Būdama reikli kitiems, Anna Dello Russo pirmiausiai didelius reikalavimus kelia sau. Tvarkingas dienos režimas yra būtinas palaikant gerą figūrą ir išvaizdą.  Ji keliasi 6 val. ryto, gula anksti. Joga, plaukiojimas  baseine – visa tai palaiko gerą nuotaiką bei energiją.  Pusryčius mėgsta japoniškus, geria kavą, visiškai nevartoja alkoholio. Ypatingą dėmesį ji skiria savo išvaizdai. Apranga turi būti nepriekaištinga. Būdama  beveik  penkiasdešimtmetė  Anna Dello Russo puikiai atrodo, mėgsta jaunatvišką stilių, dažnai vilki mini rūbus. Turi nemažą kolekciją batų. Nei daug, nei mažai – apie 4000 porų. Ji sako, kad moters garderobe avalynei turi būti skiriamas ypatingas dėmesys, pagrinde ji turi būti aukštakulnė.

Anna Dello Russo labai reikli stiliui, jos požiūris į jį labai kūrybiškas. Žymūs pasaulio mados namai, dizaineriai dažnai su ja konsultuojasi, bendradarbiauja kaip su kūrybos konsultante.  Darbo paslaptys neatskleidžiamos. Anna Dello Russo dievina ekstravaganciją – kuo daugiau, tuo geriau. Mėgsta net ir karnavalinį stilių – aukštakulniai Louboutins bateliai, Chloe sijonas, palaidinė Rochas, neįprasti galvos apdangalai su plunksmomis ir pan. Jos aistra madai tapo profesija. Anna Dello Russo tapo labai autoritetinga mados pasaulyje. Manoma, kad ji viena iš pirmųjų, sugebančių ant podiumo pasirodžiusias naujoves nukelti į realų gyvenimą. Visose madų savaitėse ji yra dėmesio centre. Mėgsta puikuotis prieš fotoobjektyvą, rūbus ir avalynę keičia po kelis kartus per dieną.

Būti gražia ir madinga Anna Dello Russo svajojo nuo vaikystės. Gimė 1962 metais Italijos uostamiestyje Bari. Nežiūrint to, kad studijavo literatūrą ir meno istoriją, ji pasirinko mados sritį. Mokėsi prestižinėje Domus Academi, 1986 metais baigė dizaino mokyklą Milane. Pradėjo žurnalistės karjerą, bet vėliau perėjo dirbti redaktore Italijos ,,Vogue“, po to  L. ,,Uomo Vogue“.

Anna Dello Russo mados pasaulyje vadinama akyla moterimi, turinčią ne tik didelę kūrybinę patirtį, nepriekaištingą skonį, bet ir beveik šimtaprocentinę nuojautą. Ji puikiai numato kurie mados atributai bus gyvenimiški. Yra toks posakis: Anna nešioja viską, kas madinga, o madoje madinga viskas, ką nešioja Anna. Dirbdama japoniškajame ,,Vogue“ ji gyvena savo gimtojoje Italijoje. Milane, miesto centre turi du prabangius butus. Viename jų gyvena su mylimu augintiniu pinčeriu Cucciolina, o kitas skirtas tik rūbams ir batams. Tai savotiškas muziejus, kur galima pamatyti daugelio metų madų atgarsius. Nors pati Anna Dello Russo mėgsta tik naujausius garsių dizainerių rūbus, bet ir kiti, jau nenešiojami, yra kruopščiai saugomi. Matomai pati mėgstanti istoriją ir meną, Anna vertina praeitį, be abejo ir mados.