Ties riba į rytojų / Edge of Tomorrow

Filmas: Edge of Tomorrow (2014) USA
Žanras:
Mokslinis, Fantastinis, Veiksmas
Režisierius:
Doug Liman
Aktoriai:
Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Lara Pulver, Jeremy Piven, Charlotte Riley, Jonas Armstrong, Madeleine Mantok, Marianne Jean-Baptiste ir kt.
Trukmė:
– 98 min.

Artimiausios ateities istorija prasideda tuomet, kai ateivių rasė mimikai, panašios į mimikrijas nežemiškos būtybės, užpuola Žemę, suniokoja didžiuosius miestus ir negailestingai sunaikina milijonus žmonių gyvybių. Visos mūsų planetos kariuomenės suvienija jėgas galutinam lemiamam mūšiui, žinodamos, kad kito šanso nebus.

Pulkininkas leitenantas Bilas Keidžas (akt. Tom Cruise) niekada nebuvo mūšio lauke. Čia jis atsidūrė nepasiruošęs ir prastai ginkluotas, faktiškai pasmerktas mirčiai. Per kelias minutes Keidžą nužudo, bet jis spėja kartu sugriebti vieno ateivio gyvybę. Atsitinka neįtikėtina –  jis atsibunda gyvas tos pačios pragariškos dienos pradžioje ir yra priverstas kovoti ir mirti … vėl ir vėl.

Tiesioginis fizinis kontaktas su ateiviu uždarė laiko kilpą ir dabar Keidžas pastoviai atsidūria tame pačiame mūšyje. Bet su kiekvienu grįžimu jis tampa vis žiauresnis ir protingesnis kovoje su nežemiškomis būtybėmis, grūmdamasis petys į petį su spec. būrio kovotoja Rita Vrataski (akt. Emily Blunt), kuri yra sunaikinusi daugiau priešų, nei bet kas kitas Žemėje. Rita su Keidžu vis kovoja su ateiviais ir kiekviena pakartota kova artina juos prie mįslės įminimo – kaip nužudyti svetimus užpuolikus ir išgelbėti planetą.