Svetainės baldų fotosesija

2012 kovas

Norėdami gerai ir kokybiškai atlikti UAB ,,Balt Furn” užsakymą – nufotografuoti paskutiniųjų šios įmonės gaminamų baldų pavyzdžius, aktyviai ieškojome ir tinkamų patalpų. Tai svarbu ne tik dėl tinkamo fono, bet ir dėl transportavimo ir, aišku, įvairovės. Kadangi tai ne pirma mūsų tokio pobūdžio fotosesija, daug kas išbandyta, todėl reikėjo kažko naujo.

Seni ir restauruoti namai traukia daugelį. Juose, derinant dabartį su praeitimi, galima įdomiai paįvairinti interjerą, susikurti norimą aplinką tiek gyvenamosioms patalpoms, tiek darbui. Kad nuotraukos būtų ne tik kokybiškos, bet ir tikroviškos, natūralią aplinką turėjome sukurti ir mes: fotografas, dekoratorė, vadybininkė bei kiti fotosesijos dalyviai.

Pasirinkome erdvų butą – loftą buvusiose kareivinėse. Prieš kelis dešimtmečius net nepagalvotum, kad šiame raudonų plytų name, esančiame Juozapavičiaus 19A/ Kaune, kada nors gyvens šeimos, kad čia bus įrengti labai modernūs ir šiuolaikiški gyvenamieji butai. Laikai keičiasi, žmonių skonis, pomėgiai bei poreikiai – taip pat.

Fotosesija prasidėjo nuo svetainės ąžuolynio baldų komplekto. Tai stalas, patogios kėdės su atramom nugarai, indauja bei komoda. Jaukų įspūdį teikė ir modernaus buto interjeras, – raudonų plytų sienos, paveikslai bei įspūdingas sietynas – voras.

Po svetainės baldų komplekto dar buvo fotografuojami keli skirtingi svetainės stalai su įvairiomis kėdėmis. Iš jų pasirinktinai galima susikomplektuoti svetainės kambario apstatymą pagal individualų skonį.

Vienas stalas ištiestas siekė net 6 m ilgį, prie jo smagiai susėstų nemažas būrys svečių. Kėdės labai įvairios: ir baro kėdės su aukštom kojom, ir kėdės ne tik su aukštom atramom nugarai,  bet ir su šoninėm atramom, mažesnės bei didesnės, skirtos jaukiam namų interjerui ir jų gyventojų patogumui. Įvairių kėdžių sėdimoji dalis pagaminta taipogi labai įvairiai: iš zamšo, odos, net iš perpintų sintetinio pluošto juostų.

Fotosesijos pabaigtuves vainikavo buto šeimininkas Deividas…- pica prie to paties šešiametrinio stalo su maloniais praėjusio darbo įspūdžiais.