Surėjaus grafystės laukuose: ateivio atvaizdas

2016 liepa

01_©_beforeitsnews_com 02_©_telegraph_co_uk

Paslaptingi ratai javų laukuose žavi, bet jau nieko nestebina. Jie atsiranda netikėtai, iš po nakties ir visiems turėtų būti aišku, kad tai šiuolaikinių technologijų darbas, taip ir aiškina mokslas. Bet kam? Kodėl? Pokštas?

Neseniai naujas kūrinys su stulbinančiu piešiniu atsirado pietryčių Anglijoje esančioje Surėjaus (angl. Surrey) grafystėje. Vietinis fermeris savo kviečių lauke aptiko lygiakraštes figūras. Nustebęs žmogus pradžioje pagalvojo, kad kažkas pajuokavo jo pasėliuose padaręs tikrą labirintą ir kreipėsi į teisėsaugos institucijas. Kai policijos pareigūnai pažvelgė į lauką iš sraigtasparnio, buvo maloniai nustebinti: tariamas labirintas pasirodė esąs idealiai lygus apskritimas su pritrenkiančiu piešiniu… ateivio galvos atvaizdu!

Tradicinių mokslų mokslininkai, ufologai bei visi kiti šiandien negali tiksliai pasakyti, iš kur kviečių lauke atsirado geometrinis suformavimas, bet be jokių abejonių sutinka su tuo, kad tai iš tiesų nežemiškos civilizacijos atstovo portretas.

03_©_nlo_mir_ru 04_©_nlo_mir_ru

Tobuliame įspūdingo skersmens apskritime yra įdėtas antropomorfinės galvos su maža burna, šnervėmis ir didžiulėmis akimis piešinys. Galva lašo formos su didele kakta ir siauru smakru. Į skirtingas puses yra nukreipta keturiolika vaizdų, panašių į lapus ar plunksnas. Žurnalistai jau praminė šį ratą ,,ateiviu su nimbu”.

Kas gi šio lauke aptikto rato autorius? Jis kaip ir kiti atsirado staigiai, per vieną naktį. Kai laukuose atsiranda tik linijos, apskritimai ar paprastos geometrinės figūros, dėl jų kartais kaltinami kamuoliniai žaibai, mikro tornadai. Tačiau šiuo atveju aišku visiems, kad kviečių lauke vienareikšmiškai norėta įdėti stereotipinę ateivio galvą. Tad kas tai padarė: patys ateiviai ar visgi žmonės? Ne vienas mokslininkas šaiposi iš ateivių teorijos šalininkų ir aiškina kaip tai galėtų būti padaryta, bet kaip tai įgyvendinta realybėje, konkretaus atsakymo nėra.

Praėjusių metų rugsėjo mėnesį buvęs britų karinių oro pajėgų inžinierius Deividas Kleitonas (David Clayton) pasidalijo su žurnalistais labai įdomia informacija apie pavydėtinai reguliariai atsirandančius ratus Jungtinės Karalystės laukuose. Autoritetingo specialisto nuomone, jo šalies institucijos pačios kuria dirbtinius ratus pasėliuose tam, kad galima būtų diskredituoti NSO apsilankymo Žemėje problemą. Pagal D. Kleitono žodžius galima daryti išvadą, kad tam tikrų institucijų pareigūnai kelis kartus per metus ūkanoto Albiono laukuose ,,patalpina“ paslaptingus piešinius. Ir tai daro tokiu būdu, kad visuomenė į juos žiūrėtų skeptiškai priimant kaip vieną iš šiuolaikiškų technologijų pasiekimų ir netikėtų, kad tai galėtų būti ateivių darbas. Ir kai kažkur pagaliau atsiranda iš tiesų nežemiško proto kūrinys, pripratusios prie to akys priims tai kaip dar vieną šiuolaikiškų technologijų darbą.

Atsižvelgiant į tai kyla klausimas: jei turimos tokios pažangios technologijos, kurios paslapčia per vieną naktį niekieno nepastebėtos sukuria tokius sudėtingus milžiniškus raštus javų laukuose, tai kodėl tai slepiama ir nepaaiškinama kas tai – reklamos triukai, pasiekimų demonstravimas ar vaizduotės kaitrinimas ieškantiems ateivių apsilankymo įrodymų?