Slaptieji Žemės religijų šeimininkai

2018 balandis

Tamsiosios popiežiaus audiencijų salės paslaptys

03_Popieziaus_audienciju_pastatas_Paulius_VI

,,Visa paslaptis aiškėja”… Slaptasis pasaulio elitas bendrauja ir programuoja žmonių sąmonę per užslėptą simboliką. Veikiant pasąmonę slopinama valia ir įkvepiamas ištvermingas paklusnumas savo valdovų didybei…

2017 m. lapkričio 17 d. Joe Martino savo straipsnyje ,,The Dark Secrets Behind The Pope’s Audience Hall (It’s a Giant Reptilian)” portale collective-evolution.com rašo, kad, nepaisant dešimties metų kruopštaus darbo tyrinėjant pasaulio elitą, pasaulinę kontrolę, okultizmą, simboliką ir t. t., jis buvo šokiruotas, kai pirmą kartą suvokė tikrąjį mastą to, ką atskleidžia popiežiaus audiencijų salės konstrukcija. Ir tai paskatino jį parašyti apie tai.

Joe Martino mintys

Popiežiaus audiencijų salė yra žinoma kaip Pauliaus VI konferencijų arba Popiežiaus auditorijos salė. Iš dalies ji yra Vatikano ir iš dalies Romos teritorijoje. Pastatyta 1971 metais ir pavadinta popiežiaus Pauliaus VI garbei. Architektas – italas Pier Luigi Nervi, žinomas kaip paprastų, bet praktiškų, tvirtų ir sąžiningų projektų autorius. Pastatas buvo suprojektuotas naudojant gelžbetonį. Jo salėje telpa 6300 žmonių, viduje yra Periklio Fazinio (Pericle Fazzini) bronzinė statula Prisikėlimas.

02_Pericle_Fazzini03_Popieziaus_audienciju_pastatas_Paulius_VI

Taigi, kuo ypatingas šis statinys? Iš išorės paprastas pastato išlenkimas gali atrodyti nepretenzingas, tačiau tai yra tik šio kūrinio tyrinėjimo pradžia. Pažvelgus į paveikslėlį žemiau, akivaizdu, kad jo formą galima palyginti su gyvatės įvaizdžiu: plati nugara, siauresnė suapvalinta priekinė dalis, jos viduryje esančios akys, šnervės bei išlenkta viršutinė dalis.

03_Popieziaus_audienciju_sale 04_Popieziaus_audienciju_sale_©collective_evolution_com

Kaip matosi paveikslėliuose aukščiau, pastatas turi du langus, primenančius akis. Jie pagaminti iš vitražo ir yra maždaug pastato viduryje abiejose pusėse. Akies formos centre yra plyšys, primenantis reptilijos vyzdį. Norint suprasti visą paslėptą dizaino reikšmę, geriausia  pažiūrėti į abi ,,akis” vienu metu.

05_Popieziaus_audienciju_sale

Bendras vaizdas iš priekio, kai daiktai įgauna tam tikrą formą, sukelia prieštaringų minčių ir tarsi aiškėja visa slapta konstrukcijos prasmė – dvi reptilijos akys, kurios žiūri į mus, kai stebime sceną. Be to, centre yra statula, o iš abiejų pusių – panašu į dvi aštrias iltis. Lubos ir šoninės pastato dalys taip pat primena gyvatės žvynus.

Žemiau yra dar keli vaizdai, kad galima būtų suprasti dizainą ir jaustis…

06_Popieziaus_audienciju_sale_©midgard_edem_org 07_Popieziaus_audienciju_sale_©midgard_edem_org

Pastatas primena gyvatės galvą ir sunku tai ignoruoti, kaip ir tai, kad taip jis buvo suprojektuotas sąmoningai. Tikrovė yra tokia, kad tokiam vaizdui turėtų būti priežastis.

Kyla klausimas – kokia? Kodėl šis pastatas buvo pastatytas taip, tarsi popiežius kalbėtų iš reptilijos nasrų. Jei toks klausimas nekyla, tai mes tiesiog to nepastebime, tuo labiau, kad jokių įrodymų nėra. Tačiau yra ne viena skirtinga dalis, kuri simbolizuoja gyvatę ar reptiliją. Jei jų būtų viena ar dvi, tai skepticizmą galima būtų suprasti. Bet kai jų yra daugiau, tai tampa aišku, kad tai atlikta sąmoningai. Kad ir žemiau nuotraukose Prisikėlimo statula, kuri vaizduoja Kristų, kylantį iš atominės apokalipsės. Iš priekio lyg ir nieko keisto, tačiau apžiūrėjus ją iš šono, Jėzaus galva iš tiesų gali priminti gyvatės galvą.

08_Pericle_Fazzini 09_Pericle_Fazzini

Sakoma, kad visos tiesos turi išgyventi ne vieną etapą – juoką, patyčias, dalinį pripažinimą, kol galiausiai žmonėms jos pasidaro akivaizdžios. Šiuo atveju lyg ir artėjama prie to laiko, kai tampa suprantama, kas iš tiesų valdo ir daro poveikį mūsų pasauliui, todėl ši gyvatės simbolika yra čia.

Ne vienas teoretikas teigia, kad egzistuoja Deep State/ giluminė valstybė, kuri didžiąja dalimi reguliuoja mūsų pasaulį – tai grupė žmonių, kurie nėra nei amerikiečiai, nei europiečiai ir t. t., jie neturi tautinio identiteto ir jie kontroliuoja visą mūsų pasaulį. Tai buvo pasakyta seniai, kad ten yra pragariška, požeminė įtaka (tiksliau demonų, kurie gali atrodyti kaip reptilijos ir kurie tūkstančius metų yra žemėje ir po žeme), kaip ir grupė žmonių, kuri daro įtaką mūsų planetai ir yra pavaldūs šiems reptilijų demonams bei dirba su jais valstybės vadovų lygmeniu.

Kodėl ši simbolika yra naudojama

Molslininkas, okultizmo tyrinėtojas David Wilcock viename interviu paminėjo, kad elitas/ iliuminatai mano, kad jie apie savo ketinimus turi pranešti žmonijai tam, kad būtų pripažinti. Jie pasireiškia ir ritualų forma masinių sporto renginių metu ir simbolizmu visoje visuomenėje bei įvairiose pramonės šakose, kinematografijoje bei muzikoje.

Pradedant išsamiai nagrinėti užslėptą popiežiaus audiencijų salės prasmę, iš tiesų susidaro įspūdis, kad pats popiežius kalba lyg iš gyvatės nasrų. Jis stovi priešais juos ir sako elito žodžius visiems klausytojams. Elitas kalba su žmonija per simboliką.  

Vaizduotė ar ne, galų gale kiekvienam indivilualiai – tikėti tuo ar ne, tačiau dabar vyksta kažkas labai sąmoningo, nes juk niekas neišleidžia daugybės milijonų be priežasčių tam, kad Vatikano pastatas būtų sukurtas ir pastatytas akivaizdžiai gyvatės formos. Galbūt iš tiesų reikėtų pasidomėti reptilijų tema, elito kraujo linijų tema ir tuo, ką reiškia simbolika. Tuomet atidžiai galima būtų sujungti visas mozaikos dalis ir pažiūrėti į vaizdą, kuris susidėlios pabaigoje.