Saugokime ausų grožį

2011 gruodis

Moterys – silpnoji, gražioji, gudragalvė, galų gale visagalė, žmonijos dalis, kuri gerai moka prailginti grožio amžių. Stilingi rūbai, jaunatviškos šukuosenos, figūros palaikymas tiek aktyvaus gyvenimo, tiek gydytojų pagalba, makiažas – visa tai leidžia džiaugtis jaunatviškumo dvasia. Dauguma moterų slepia savo amžių ir apie metų skaičių nenori kalbėti. Tačiau yra viena paslaptis, kuri tai išduoda, tai…- ausys. Jos taip pat daug ką pasako, kaip ir kaklas bei rankos. Ausų galiukai kalba apie moters amžių, nes su metais jie taip pat sensta ir raukšlėjasi. Vienos juos pridengia prisegamais auskarais, kitos paslepia po plaukais, o trečios nekreipia į tai dėmesio. Bet visgi raukšlėti ausų galiukai nėra gražu.

Ausys, kaip ir visas kūnas, taip pat sensta. Ir dar greičiau nei veidas, nes oda aplink jas yra švelnesnė bei jautresnė kaip ir apie akis. Tuo labiau, kad kiekvieną vakarą mes ją tarsi masažuojame viena kryptimi valydamos makiažą, tepdamos kremą, nes judesiai vis tiek yra nukreipti daugiau ausų kryptimi. Tuomet oda lyg ir sustumiama į vieną vietą ir nenorom suteikiama galimybė jai dar labiau raukšlėtis.

Ausims tinka viskas kaip ir veidui, pradedant įprastom procedūrom, pritaikant mezoterapiją, baigiant atnaujinimu lazeriu. Bet aišku, tokios priemonės ne visoms, tad galima reguliariai naudoti paprasčiausias. Drėkinant, tepant kremu veidą, tom pačiom priemonėm reikia palepinti ir ausis. Reikia nepamiršti, kad ausų oda yra labai jautri, nes joje yra mažai riebalinių liaukų, ji lengvai ir greitai sudirgsta. Žiemą oda už ausų tampa sausa, kartais pradeda luptis. Dažnai kremo neužtenka, tuomet panaudokime bet kokią raminamąją kaukę, kad ir paprasčiausią, pavyzdžiui: natūralus (be priedų) jogurtas, keli lašai ramunėlių aliejaus ar užpilo, arbatos. Po dešimties minučių tokia kaukė turėtų sumažinti odos sudirgimą. Savo kūno sveikata ir grožiu besirūpinančios moterys randa laiko biologiškai aktyvių taškų masažui, – ausims tai labai sveika. Masažuojant veidą, kaklą, tuo pačiu yra poveikis ir ausims, nes aktyvinasi kraujo medžiagų apykaita, stiprinami veido, kaklo, tuo pačiu ir ausų raumenys. Daugelis kūno energijos taškų yra apie ausis, juos masažuojant galima išvengti ar sumažinti odos aplink ausis sudirgimą. Tai galime padaryti pačios, rodomuoju ir viduriniuoju pirštu suėmus ausį ir švelniai pamasažuoti sritį apie ausis. Ir nepamirškime, kad gražiai padailintam makiažu veidui, netiks negražios ausys. Iš tikrųjų pirmas būdas tai maskuoti gal ir būtų geriausias – rūpintis ausų priežiūra ir pagalvoti apie šukuoseną.